AKTUALNOŚCI SAMORZĄD


OTRZĘSINY KLAS I


  

Tradycyjnie w Dniu Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował otrzęsiny klas I. Starsi koledzy z klasy III Tg, III Tz i IV Tz przeprowadzili pierwszoklasistów przez szereg trudnych konkurencji. Rywalizacja była zacięta. Młodzież bawiła się świetnie zjadając kisiel, wydmuchując mąkę, śpiewając teksty przepisów kulinarnych na melodię znanych piosenek. Publiczność klas I dopingowała swoich reprezentantów. I miejsce zajęła klasa I To, która otrzymała w nagrodę dzień wolny od pytania, kartkówek i sprawdzianów. Na II miejscu ulokowała się klasa II Kch, która może przełożyć dowolny sprawdzian. III miejsce wywalczyła klasa I Tg1, jej reprezentantki na dowolnej lekcji mogą odmówić pytania.

Samorząd Uczniowski 

obejrzyj zdjęcia

 

LEKCJA KULTURY FIZYCZNEJ


  

W poprzednim tygodniu uczniowie ZSZ nr 4, ZSZ nr 3 i II LO uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wybitnych pedagogów – Aleksandrę Piechnik i Michała Maciaszka. W programie realizacji znalazły się m. in. Animal Flow, elementy Sztuk Walki, elementy akrobatyki, Acro Joga, improwizacja, contact improwizacja. W sobotę 17 września odbył się Finał Lekcji Kultury Fizycznej. Na placu przy Kupcu uczniowie i instruktorzy zaprezentowali przygotowany performance.

obejrzyj zdjęcia

 

WIECZÓR WSPÓŁCZESNEJ PANTOMIMY


  

Uczniowie klasy II Ht w piątek 16 września udali się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na "Wieczór współczesnej pantomimy". Mieli okazję obejrzeć etiudy  aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli, które wyreżyserował Bartłomiej Ostapczuk. Załączone zdjęcia potwierdzają, że pantomima nie jest obca naszym uczniom.

Anna Nol

obejrzyj zdjęcia

 

FESTIWAL TEATRALNY INQBATOR


  

W czwartek 15 września rozpoczęła się w naszym mieście najciekawsza impreza kulturalna - Festiwal Teatralny Inqbator. Wśród licznie przybyłych do naszego miasta aktorów odnajdziemy też uczniów i absolwentów naszej szkoły: Marysię Smugorzewską, Monikę Kacprzyńską i Kacpra Michalskiego. Zagrali oni w otwierającym festiwal przedstawieniu pt. "Calineczka". Gratulujemy!

obejrzyj zdjęcia

 

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW


Jak każdego roku we wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz podręczników. Odbył się on w piątek na długiej przerwie. Zainteresowanie uczniów było ogromne. Nie brakowało kupujących jak i sprzedających.
8 z 12

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl