AKTUALNOŚCI SAMORZĄD


DZIEŃ PIŻAMY


   

W piątek 29.09 w naszej szkole odbył się „Dzień Piżamy”. Na szkolnych korytarzach przechadzała się młodzież ubrana w tradycyjne stroje do spania jak i różnego rodzaju misie, owieczki, jednorożce, tygryski, pingwinki itd. Uczniowie pokazali, że potrafią się dobrze bawić i mieć do siebie dystans. Nauczyciele wychowania fizycznego ubrani w adekwatny do sytuacji strój rozegrali mecz w piłkę siatkową. Podsumowując ten dzień, zostali wybrani Królowa i Król piżamy.

Samorząd Uczniowski

OTRZĘSINY


   

Tradycyjnie jak co roku we wrześniu zorganizowane zostały otrzęsiny klas I. Starsze koleżanki z klasy IV Te - Dominika Bodytko, Aleksandra Dąbkowska, Aleksandra Kucharczyk, Martyna Pikora, Natalia Strzeżysz, Karolina Żarnoch wraz z p. Sikorską przygotowały wiele trudnych konkurencji. Była ostra rywalizacja jak i świetna zabawa przy m.in. piciu mleka z miski, dmuchaniu w gwizdek po zjedzeniu bułki tartej czy podczas śpiewania znanych przebojów. Każda z klas mocno kibicowała swoim reprezentantom. Podsumowując wyniki z wszystkich konkurencji najlepsza okazała się klasa I R, drugie miejsce przypadło I KC, na trzecim uplasowała się klasa I A.

Samorząd Uczniowski

KIERMASZ KSIĄŻEK


    

Tradycyjnie we wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz podręczników. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zarówno ze strony sprzedających jak i kupujących, odbył się on dwukrotnie – 12 i 19 września.

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI


  

Podczas Światowego Dnia Poezji odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy zaskoczyli jury nie tylko ciekawym repertuarem, ale także oryginalnymi, wręcz aktorskimi, pełnymi ekspresji i emocji występami. Dlatego też trudno było, spośród 11 osób, wyróżnić 5 najlepszych. Ostatecznie przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Turniej recytatorski: I miejsce:

Paula Zawadzka z kl. I To

II miejsce: Karolina Milewska z kl.

III Tg III miejsce: Julia Lemańska z kl. II Tk  

 

Turniej poezji śpiewanej:

I miejsce: Maja Stelmaszyńska z kl. I Tg

II miejsce: Agnieszka Dziesińska z kl. II Tk 

 

Paula Zawadzka, Karolina Milewska, Julia Lemańska, Kinga Romańska oraz Maja Stelmaszyńska zakwalifikowały się do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „To lubię…”, który odbędzie się 30 marca w ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Gratulujemy!

 

obejrzyj zdjęcia

Organizatorzy: Agnieszka Sikorska Anna Nol Dariusz Bunkowski

 

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI


 

W Światowy Dzień Poezji, który przypada 21 marca, nasza szkoła przyłączyła się do międzynarodowej akcji „Pay with a poem”. Każdy, kto tego dnia zamówił kawę i napisał dowolnej długości wiersz, nie musiał za nią płacić.

 

Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski przy ogromnym wsparciu pani Anny Słoty. Uczennice z klasy III Tg nie tylko serwowały pyszną kawę, ale też inspirowały rówiesników i nauczycieli do tworzenia utworów lirycznych. Celem akcji było również promowanie czytelnictwa- przygotowaliśmy zestaw współczesnych wierszy, z którymi można było się zapoznać… przy kawie. 

 

obejrzyj zdjęcia

 

 


 ...  ...


7 z 12

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl