AKTUALNOŚCI SAMORZĄD

LEKCJA KULTURY FIZYCZNEJ

W poprzednim tygodniu uczniowie ZSZ nr 4, ZSZ nr 3 i II LO uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wybitnych pedagogów – Aleksandrę Piechnik i Michała Maciaszka. W programie realizacji znalazły się m. in. Animal Flow, elementy Sztuk Walki, elementy akrobatyki, Acro Joga, improwizacja, contact improwizacja. W sobotę 17 września odbył się Finał Lekcji Kultury Fizycznej. Na placu przy Kupcu uczniowie i instruktorzy zaprezentowali przygotowany performance.

WIECZÓR WSPÓŁCZESNEJ PANTOMIMY

Uczniowie klasy II Ht w piątek 16 września udali się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na "Wieczór współczesnej pantomimy". Mieli okazję obejrzeć etiudy  aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli, które wyreżyserował Bartłomiej Ostapczuk. Załączone zdjęcia potwierdzają, że pantomima nie jest obca naszym uczniom.

Anna Nol

FESTIWAL TEATRALNY INQBATOR

W czwartek 15 września rozpoczęła się w naszym mieście najciekawsza impreza kulturalna - Festiwal Teatralny Inqbator. Wśród licznie przybyłych do naszego miasta aktorów odnajdziemy też uczniów i absolwentów naszej szkoły: Marysię Smugorzewską, Monikę Kacprzyńską i Kacpra Michalskiego. Zagrali oni w otwierającym festiwal przedstawieniu pt. "Calineczka". Gratulujemy!

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

Jak każdego roku we wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz podręczników. Odbył się on w piątek na długiej przerwie. Zainteresowanie uczniów było ogromne. Nie brakowało kupujących jak i sprzedających.

ZBIÓRKA MAKULATURY

W ramach akcji „Ocalić jedno drzewo” w pierwszym tygodniu września Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę makulatury. Uczniowie i nauczyciele uzbierali kilkadziesiąt kilogramów kartonów, zniszczonych książek, gazet itp. Przekazaliśmy je pani Barbarze Zaborowskiej- opiekunowi SK PCK.