EGZAMIN ZAWODOWY

Listy zdających egzamin zawodowy w sesji ZIMA 2024 wywieszone są w budynku szkoły przy ul. Traugutta 10 - parter/wejście boczne przy pokoju pedagoga. Zdający proszeni są o zapoznanie się i weryfikację danych.

termin składania deklaracji na sesję zimową - do 15 września, na letnią do 7 lutego

wszyscy uczniowie klas wymienionych w harmonogramie wewnętrznym MUSZĄ przystąpić do egzaminu w wyznaczonym terminie, w przeciwnym wypadku nie zostaną promowani do klasy programowo wyższej lub nie ukończą szkoły.

KOMUNIKATY CKE

Harmonogram wewnętrzny egzaminu zawodowego sesja Zima styczeń 2024
DO POBRANIA - Harmonogram wewnętrzny egzaminu zawodowego 2023-2024
HARMONOGRAMY:

Harmonogram egzaminu zawodowego FORMUŁA 2019

PROCEDURY:

INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU ZAWODOWEGO obowiązująca w roku szkolnym 2023/2024

OPŁATA ZA EGZAMIN
KOMUNIKATY:

Komunikat o przyborach pomocniczych – część pisemna>>

Komunikat o przyborach pomocniczych – część praktyczna>>

Zasady wydawania dyplomów - dotyczy osób, które po raz kolejny przystąpiły do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i zdały po ukończeniu szkoły: