AKTUALNOŚCI SZKOLNE KOŁO MISYJNE

Finał XXI edycji konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia"

31 maja 2023 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie odbył się finał XXI edycji konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia". Naszą Czwórkę reprezentowały Julia Puchalska i Zuzanna Siemińska z klasy 1M.

Gratulujemy Im i dziękujemy za reprezentowanie naszej Czwórki.

ks. Marek Spiżewski

Misterium "Mój Chrystus połamany" w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce

21 maja 2023 r. o godzinie 17:00 Młodzież naszej Czwórki wystawiła w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce misterium "Mój Chrystus połamany".

Spektakl zachęcił do zastanowienia się nad osobistą relacją z naszym Panem Jezusem Chrystusem. Dziękujemy z całego serca wszystkim Aktorkom i Aktorom, którzy wystąpili w misterium. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi i Pracownikom Muzeum Żołnierzy Wyklętych za wszelką pomoc i wsparcie w realizacji spektaklu.

Po misterium w ramach projektu Olimpiady Zwolnieni z Teorii "Hospicjum pełne Dobra" można było wesprzeć Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Dziękujemy Wszystkim za wszelkie dobro.

Anna Kuropatwa Dariusz Bunkowski ks. Marek Spiżewski

ZAPRASZAMY NA MISTERIUM "MÓJ CHRYSTUS POŁAMANY"

Etap diecezjalny 27. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

20 kwietnia 2023 r. Marta Prajs i Aleksandra Krawczyk z 3A wzięły udział w etapie diecezjalnym 27. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej Diecezji Łomżyńskiej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży. Gratulujemy Im i dziękujemy za reprezentowanie naszej Czwórki.

Katecheci: Anna Kuropatwa Bogusław Zych ks. Marek Spiżewski

Szkolne rekolekcje wielkopostne "Wierzę w Kościół Chrystusowy" i misterium "Mój Chrystus połamany"

Anna Kuropatwa
Dariusz Bunkowski