IV edycja szkolnej akcji rowerowej „Zakręcona Czwórka”

IV edycja szkolnej akcji rowerowej „Zakręcona Czwórka” pod hasłem „Mistrz kilometrów” już się zakończyła.

Tegorocznym „Mistrzem Kilometrów” została
Wiktoria Kuciejczyk z klasy 2A – 949,32 km
2 miejsce zajęła Zuzanna Siemińska z klasy 2M – 803,65 km
3 miejsce zajęła Julia Perzan z klasy 3S – 516, 52 km

GRATULUJEMY!!!!

Wielkie podziękowania i gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników – za ich zaangażowanie, wytrwałość i chęć wzięcia udział w rywalizacji. To dzięki Wam odbyła się kolejna edycja :)

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy serdecznie Prezydentowi Miasta Ostrołęki Panu Pawłowi Niewiadomskiemu, który jest sponsorem nagród.

3 CZERWCA TO ŚWIATOWY DZIEŃ Z ROWEREM

Jako miłośnicy "dwóch kółek", ogłaszamy, że KAŻDA osoba, która w dniu 3 czerwca przejedzie min. 20km otrzyma mały UPOMINEK.

Warunkiem jego otrzymania jest dołączenie do rywalizacji Aktywne Miasta, grupa szkoły ZSZ Nr 4, przejechanie min. 20 km, okazanie aktywności z danego dnia.

Proszę zgłaszać się dnia 06.06.2024 r do p. M. Litwy lub p. K. Kowalskiej

Katarzyna Kowalska

RUSZA OGÓLNOPOLSKA RYWALIZACJA O PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI

Ostrołęka po raz piąty przystąpiła do udziału w tej rywalizacji, która rozpocznie się z dniem 1 czerwca i będzie trwała cały miesiąc.

Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła przyłącza się do akcji i będzie kręciła kilometry dla Ostrołęki. Zachęcamy wszystkich miłośników jednośladów do wspólnej zabawy, liczy się każdy kilometr.

Jak dołączyć do rywalizacji?

- zainstaluj aplikację AKTYWNE MIASTA
- zarejestruj się,
- dołącz do rywalizacji
- wybierz miasto: Ostrołęka, grupę, szkołę ZSZ Nr 4

….i gotowe. Teraz pozostaje już tylko tyczyć trasy i ruszać….

Droga młodzieży….po miesięcznej jeździe w „Zakręconej Czwórce” macie już doskonałą formę zatem teraz dołączajcie do szkolnej grupy.

Życzymy dobrej pogody i udanych wypraw rowerowych...do zobaczenia na trasie!!!!

RUSZA „ZAKRĘCONA CZWÓRKA „

Już 1 maja rozpoczynamy IV edycję szkolnej rywalizacji rowerowej „ZAKRĘCONA CZWÓRKA”.

Zabawa jest skierowana do wszystkich uczniów naszej szkoły i będzie trwała pięć tygodni - do 2 czerwca 2024r. Osoba, która ukręci najwięcej kilometrów otrzyma tytuł „MISTRZA KILOMETRÓW 2024”, a trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone super upominkami.

Poniżej przesyłam regulamin i zanim stwierdzicie że to nie dla Was to proszę zapoznajcie się z nim dokładnie (zwłaszcza z punktem dot. przesyłania screenów – chodzi o systematyczne ich przesyłanie, a nie na koniec z całego miesiąca). Do rywalizacji można przystąpić w każdej chwili, bez konieczności wcześniejszego zapisywania się.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie zwłaszcza że to Wy sami będziecie sobie ustalać kiedy, gdzie i jak długo będziecie jeździć. Jazda na rowerze jest świetnym sposobem walki z nudą, na poznanie okolic miejsca zamieszkania - niekiedy odnalezienie zakątków do których nie dojedzie się autem, jak również zwiedzanie nowych miejscowości. Ponieważ dostęp do rowerów jest tak duży to zachęcam do korzystania z tego środka lokomocji na różnych wyjazdach np. na mazury, nad morze czy góry. Setki kilometrów przygotowanych ścieżek rowerowych, opisanych na różnych stronach internetowych, pozwalają nam na poznanie otaczającego nas piękna. Rower to również sposób na poprawę naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawi naszą kondycję fizyczną, a wyjazdy z przyjaciółmi czy rodziną pozwolą nam na zaciśnięcie więzi z najbliższymi.

Regulamin do pobrania

Zapraszamy serdecznie do udziału i do zobaczenia na trasie :)

WIOSENNY TURNIEJ TRÓJEK W PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT

W piątek 22 marca 2024 odbył się Wiosenny Turniej Trójek w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn: 4A gr.1, 4A gr.2, 4G, 2A, 4S. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, każdy mecz został rozegrany do dwóch wygranych setów. Zespół za każdy wygrany set zdobywał 1 punkt. Wygrał zespół, który zebrał najwięcej punktów.

Klasyfikacja końcowa jest następująca:

1 miejsce klasa 4A gr.2
2 miejsce klasa 4S
3 miejsce klasa 4G
4 miejsce 4A gr.1
5 miejsce klasa 2A

Trzy najlepsze drużyny zostały udekorowane pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy bardzo wszystkim za udział w rozgrywkach.