TURNIEJ W RINGO

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Andrzejowy Turniej Dziewcząt w Ringo. Do udziału zgłosiło się 4 drużyny z klas 1R, 3A gr.1, 3A gr.2, 4O1. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

Zacięta walka o I miejsce toczyła się pomiędzy dwiema drużynami z klasy 3A, ale to grupa 1 w składzie Sandra Pych, Katarzyna Zapert, Julita Pierzchała okazały się lepsze wygrywając mecz wynikiem 2:1.

II miejsce zajęły klasa 3A gr. 2 w składzie Sandra Dąbkowska, Paulina Giers, Wiktoria Plona

III miejsce – klasa 1R w składzie Sandra Sypniewska, Kinga Kossakowska, Magdalena Stefańska.

IV miejsce – klasa 4O1 w składzie Julia Rogalska i Klaudia Romańska.

GRATULUJEMY!!!!

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!!!!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Oliwia Prachniak z kl. 4Tg1 po raz kolejny na podium na Indywidualnych Biegach Przełajowych.

23 września 2022 r. odbył się bieg na etapie powiat i miasto, na którym Oliwia zajęła 1 miejsce awansując na kolejny szczebel – międzypowiatowy.

Bieg na etapie międzypowiatowym, który odbył się 7 października, Oliwia ukończyła na trzeciej pozycji otrzymując tym samym kwalifikację do etapy wojewódzkiego.

GRATULUJEMY!!!!!!

Szkolny Rajd Rowerowy

14 września 2022 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Rajdu Rowerowego "Śladami Adama Chętnika". Trasa prowadziła przez tereny pięknej kurpiowszczyzny na dystansie ok 40 km. Przejeżdżaliśmy między innymi przez Białobiel, Durlasy, Łodziska, Obierwię (gdzie mieliśmy dłuższy postój na odpoczynek i uzupełnienie spalonych kalorii), Przystań, Białobrzeg Bliższy. Mimo tego, że już tą trasą jeździliśmy to miło było nam "odkryć" po drodze nowo powstałe miejsce przyjazne dla rowerzystów i nie tylko, gdzie mogliśmy się na chwilę zatrzymać.

W rajdzie wzięło udział 21 uczniów z klas: 1H, 1C, 1R, 1G, 2A, 2H, 2O, 2G, 4CS, 4AH.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne rowerowe wyprawy!!!!!

Małgorzata Litwa

II edycja Szkolnej Akcji Rowerowej „Zakręcona Czwórka”

Ostrołęka walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

1 czerwca 2022 r. rozpoczęła się ogólnopolska rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Wśród 56 miast, które przystąpiły do akcji jest również Ostrołęka. Dzięki bardzo dużej aktywności ostrołęczan nasze miasto w zeszłym roku zajęło 7. miejsce w końcowej klasyfikacji na 53 rywalizujących ze sobą miast.

Podobnie jak roku temu ZSZ Nr 4 przyłącza się do akcji. Zatem zachęcamy całą społeczność szkolną – uczniów oraz kadrę nauczycieli i administracji do włączenia się do wspólnej zabawy. Dodatkowo szkoła, której reprezentanci przejadą najdłuższy dystans dla Ostrołęki, otrzyma nagrodę pieniężną na zakup sprzętu sportowego :)

Zróbmy wszystko aby nasza szkoła przejechała jak najwięcej kilometrów i pomogła Ostrołęce zająć jak najwyższe miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Wystarczy pobrać aplikację AKTYWNE MIASTA, wybrać miasto oraz szkołę i dołączyć do rywalizacji.

Życzymy pięknej pogody oraz bezpiecznej jazdy… :)

Więcej informacji w linku poniżej https://www.ostroleka.pl/aktualnosci/a/walczymy_o_puchar_rowerowej_stolicy_polski

mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Inspektor ochrony danych