SPORT


UCZNIOWIE GÓRĄ - mamy zwycięzców „Zakręconej Czwórki”


5 czerwca 2021 r. zakończyliśmy Szkolną Akcję Rowerową „Zakręcona Czwórka”.

W rywalizacji UCZNIOWIE kontra KADRA SZKOŁY wzięło udział 17 osób. Wspólnie przejechaliśmy 4326,43 km, ale to grupa UCZNIÓW okazała się lepsza i wygrała nasze zawody pokonując dystans 2166,76 km.

KADRZE SZKOŁY należą się również wielkie brawa, bo mimo pomniejszonego składu ustąpili zwycięzcom tylko siedmioma kilometrami.

Nagrody należą się nie tylko zwycięskiej grupie. Wyłoniliśmy również zwycięzców konkursu „Najwięcej kilometrów”. W KADRZE SZKOŁY p. Iwona Mróz była zdecydowanie najlepsza i przez pięć tygodni rywalizacji przejechała 1128,7 km. Natomiast wśród UCZNIÓW to Magdalena Kobus z klasy 2 A1 wiodła prym nad wszystkimi przemierzając dystans 798,77 km.

GRATULUJEMY!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej akcji, za Wasze wielkie zaangażowanie, wytrwałość oraz gratulujemy kondycji, bo liczba przejechanych kilometrów jest imponująca.

Podsumowanie akcji i wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończenie roku szkolnego. Sponsorami nagród są: Urząd Miasta Ostrołęki, PHU RESMOT Maciej Więckowski, ZSZ Nr 4 im. A. Chętnika oraz nauczyciele.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NA WRĘCZENIE.

 

 

Małgorzata Litwa

ZAKRĘCONA CZWÓRKA


Jesteśmy na ostatniej prostej…zostały już tylko kilka dni naszej Szkolnej Akcji Rowerowej "Zakręcona Czwórka". Co tu dużo mówić…UCZNIOWIE są bezkonkurencyjni… Czyżby KADRA już się poddała?

Aktualna tabela…

https://1drv.ms/x/s!ArzROyfvNJPBjUlc5KKq_Hts1fnJ

Naszą akcję wspiera firma PHU „RESMOT”, która jest fundatorem jednej z nagród.

Przypominamy, że jeździmy do 5 czerwca (sobota), a na Wasze wyniki z tego tygodnia czekamy do poniedziałku 7 czerwca. O terminie podsumowania akcji i wręczenia nagród uczestnicy zostaną jeszcze poinformowani.

Korzystajmy z nadchodzącego ciepła i spędzajmy duuużo czasu na świeżym powietrzu… Życzymy słonecznego długiego weekendu...  

Małgorzata Litwa

Ogólnopolskiej Rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.


Drodzy Miłośnicy dwóch kółek…

Szkolna akcja rowerowa „Zakręcona Czwórka” tak nas rozkręciła, że postanowiliśmy przystąpić do Ogólnopolskiej Rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.

W dniach 1 – 30 czerwca 2021r. będziemy „kręcić kilometry” dla Ostrołęki, a dodatkowo szkoła, której reprezentanci przejadą najdłuższy dystans dla Ostrołęki otrzyma nagrodę.

Myślę, że dzięki naszej akcji rowerowej, która jeszcze trwa, jesteśmy świetnie przygotowani do tej rywalizacji i mamy wielką szansę na wygraną. ZATEM DO DZIEŁA…..BO JAK NIE MY TO KTO!!!!! :)

Jak przystąpić do zabawy? Trzeba zainstalować specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację (Aktywne Miasta), która rejestruje trasy i ich długości, wybrać miasto, oczywiście OSTROŁĘKA oraz dołącz do grupy - szkoła - ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 IM. A. CHĘTNIKA dla których będziemy „kręcić kilometry”.

Wszelkie zapytania proszę kierować do p. Małgorzaty Litwy.

Więcej informacji o projekcie na stronie https://www.aktywne.miasta.pl/

Małgorzata Litwa

"Zakręcona Czwórka"


No i stało się…UCZNIOWIE wykorzystali niewielką przewagę KADRY z poprzedniego tygodnia i moooocno zaatakowali…. 

Cyferki w ogólnej klasyfikacji są bezlitosne….

Tabela z wynikami:
https://1drv.ms/x/s!ArzROyfvNJPBjUlc5KKq_Hts1fnJ

KADRA, mimo że w mniejszym składzie, bardzo dobrze daje sobie radę i też ma przejechany już piękny dystans, a to jeszcze nie koniec. Rywale są mocni i trzeba jak najszybciej odrabiać straty….przecież tak łatwo nie można oddać tego zwycięstwa!!!!

No jak tak dalej będzie to się na tyle wkręcicie w jazdę na rowerze, że chyba założymy jakiś szkolny klub miłośników tej aktywności. Co Wy na to…piszecie się?

Pozostało jeszcze dwa tygodnie zabawy….wypatrujmy okienek pogodowych i ruszajmy jak najczęściej na przejażdżki….

Życzymy dużo słońca i wiatru w plecy :) 

Małgorzata Litwa

"Zakręcona Czwórka"


Mamy coraz więcej amatorów jazdy na rowerze i rywalizacja nabiera tempa.

Po minionym tygodniu KADRA SZKOŁY przejęła prowadzenie. Różnica w kilometrach jest niewielka i wszystko się może zdarzyć, przed nami przecież jeszcze kilka tygodni rywalizacji, a UCZNIOWIE na pewno tak łatwo się nie poddadzą i będą walczyć do ostatniego metra.

BRAWA dla wszystkich za przejechane w tym tygodniu kilometry – liczba jest imponująca, sprawdźcie sami...

 

Tabele z wynikami: https://1drv.ms/x/s!ArzROyfvNJPBjUlc5KKq_Hts1fnJ

Pamiętajmy również, że po jeździe na rowerze warto trochę poćwiczyć…. ‍

W linku znajdują się propozycje ćwiczeń

https://www.fit.pl/cwiczenia/rozciagnij-sie-po-wycieczce-rowerowej/11542/

No i standardowo….Sprawdzajcie pogodę, planujcie i wskakujcie na rowery‍… przesyłajcie fotki z tras. Życzymy dużo słońca na ten tydzień...  

Małgorzata Litwa
5 z 19

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl