SPORT


WIOSENNY TURNIEJ TRÓJEK W PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT


Dnia 13 marca 2019 r. odbył się Wiosenny Turniej Trójek w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Drużyna za każdy wygrany set otrzymała po jednym punkcie. Wygrał zespół zdobywający największą liczbę punktów. W przypadku tej samej liczby punktów wyższe miejsce otrzymała drużyna, która wygrała mecz bezpośredni.

 

Do rywalizacji przystąpiło 6 klas – II Hs, II Tg, II To, III Te, IV Tk, IV Hs. Zwycięską drużyną okazała się klasa II To w składzie Klaudia Domurad, Dominika Komuda, Anna Turek. Dziewczęta zdobyły 10 punktów, nie przegrywając żadnego meczu.

 

Na 2 miejscu z 8 punktami uplasowała się klasa II Hs. Klasę reprezentowały Aleksandra Zięba, Nina Szabłowska, Bogumiła Drężek. Taka samą liczbę punktów, bo 6, wywalczyły dwie klasy – III Te i IV Tk. W tym przypadku to mecz bezpośredni tych dwóch drużyn zdecydował o tym, że to III Te, w składzie Klaudia Zadroga, Wiktoria Chełstowska, Oliwia Przybylska, zajęła 3 miejsce.

 

Zwycięskie zespoły zostały udekorowane pamiątkowymi medalami. Dekoracji dokonał wicedyrektor szkoły pan Adam Zienkiewicz.

 

Dziękujemy wszystkim klasom za udział w turnieju i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku. 

Małgorzata Litwa, Katarzyna Kowalska  

 

SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ MĘŻCZYZN


21 lutego 2019 r. po raz kolejny odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Mężczyzn o Nagrodę Przewodniczącego Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik”. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn z klas: I Tg, II Tg, II Tg1, II Kc, II Hs, II Kch, III Ks, III Te, IV Te, IV Tk, IV Hs, IV Tz.

 

III miejsce i brązowe medale zdobyli panowie z klasy IV Te w składzie: Hubert Kabacik, Błażej Dąbkowski, Konrad Małkowski i Marcin Baranowski. II miejsce i srebrne medale przypadły reprezentacji z klasy IV Hs : Karol Rogoziński, Bartosz Zyśk i Daniel Ziemak.

 

Po pięknym meczu I miejsce i złote medale wywalczyli panowie z klasy IV Tz (uzupełnieni o chłopaków z klasy IV Hs): Tomek Prusaczyk, Patryk Golan i Arkadiusz Rudzik.

 

Wybrany został najbardziej wartościowy zawodnik turnieju – MVP i został nim Patryk Golan z klasy IV Hs.

 

Gratuuuuluję zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju.

Sylwia Gałka

SZKOLNY TURNIEJ W BADMINTONA O „CZAPKĘ MIKOŁAJA”


19 grudnia 2018 po raz drugi odbył się Szkolny Turniej w badmintona o „Czapkę Mikołaja”. Do rywalizacji zgłosiło się 14 par z różnych klas i w różnym składzie.

Trzecie miejsce zajęła para z klasy IV Hs: Daniel Ziemak i Karol Rogoziński.

Na drugim miejscu uplasowali się panowie z klasy II Hs: Kacper Skierkowski i Wojtek Gumkowski.

Pierwsze miejsce po zaciętej grze przypadło parze z klasy II Tg1 w składzie : Konrad Marchewka i Jakub Mizerek.

Turniej przygotowali : Sylwia Gałka i Mateusz Jezierski, a puchary dla najlepszych ufundowała Spółdzielnia Uczniowska Ekonomik.

Sylwia Gałka

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO


3 grudnia 2018r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, który został zorganizowany przez panią Katarzynę Kowalską oraz pana Dariusza Bunkowskiego. Turniej ten odbywa się co roku, a udział w nim mogą wziąć zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Gra rozgrywana jest systemem brazylijskim – czyli do dwóch wygranych setów i dwóch wygranych meczów. W tym roku zgłosiła się duża grupa zawodników . Spośród chłopców zgłosiło się trzydziestu dwóch, a spośród dziewcząt – piętnaście. Zawodnicy przygotowywani byli w szkole w trakcie zajęć pozalekcyjnych.

 

Zwycięzcy otrzymali statuetki, a gracze, którzy zajęli drugie oraz trzecie miejsce – medale, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Wyłonieni zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego i walczyć będą o puchar prezydenta miasta Ostrołęki.

 

Spośród osób, które zgłosiły się do zawodów, do półfinału dotarli: Jakub Dudziec 2Tg1, Sebastian Godlewski 2Tg, Damian Struniawski 1Tg, Michał Stepnowski 1Tg

A z dziewcząt: Magdalena Ciszkowska 4Ht, Anita Dumała 2Te, Magdalena Żebrowska 2Te, Weronika Plona 2Tg  

 

Po rozegraniu kolejnej gry wyłoniono zwycięzców:  

I miejsce: Magdalena Ciszkowska 4Ht i Jakub Dudziec 2Tg1

II miejsce: Anita Dumala 2Te i Sebastian Godlewski 2Tg

III miejsce: Weronika Plona 2Tg i Damian Struniawski 1Tg  

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

Chciałabym tutaj wspomnieć, że w tym roku otrzymaliśmy nowy stół do tenisa, który miał swój debiut właśnie na tym turnieju.

Tekst i zdjęcia Alexis – koło dziennikarskie

SZKOLNY TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN


W dniach 30.10 i 7.11. 2018 po raz kolejny odbył się SZKOLNY TURNIEJ w HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN O NAGRODĘ SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ EKONOMIK. Do turnieju zgłosiło się trzynaście drużyn z klas: I Ht, I Kc, I To, I Tg, II Tg, II Kc, II Hs, II Kch, II Tg1 , III Kch, III Ks, III Tg1 , III Te, IV Tg, IV Tz, IV Te.

 

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klas III Te i IV Te w składzie: Mateusz Dąbrowski, Alek Pyskło, Adam Żbikowski, Konrad Cichowski, Błażej Dąbkowski, Marcin Baranowski, Konrad Małkowski.

 

Na drugim miejscu uplasowali się panowie z klasy IV Hs: Arkadiusz Rudzik, Patryk Golan, Bartek Zyśk, Daniel Ziemak, Karol Rogoziński.

 

Tegorocznymi mistrzami szkoły zostali przedstawiciele z klasy II Tg1 : Tyberiusz Grajko, Jakub Owczarek, Juliusz Żebrowski, Mateusz Dudek, Daniel Majkowski.

 

Medale dla trzech premiowanych miejsc ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”, a turniej przygotowali Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.  

 

Sylwia Gałka
5 z 16

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl