WRĘCZENIE NAGRÓD

Dnia 2 czerwca 2021 r. na sali gimnastyczne wręczone zostały nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu na najlepszą prezentację multimedialną „Dar krwi – darem życia” oraz na najlepsze hasła propagujące krwiodawstwo. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Barbara Stepnowska. Jeszcze raz przypomnijmy ich sobie:

Prezentacja multimedialna „Dar krwi – darem życia”:

1 miejsce Wiktoria Wróbel z klasy 2 Tg

2 miejsce Wiktoria Sypniewska z klasy 2 Tg

3 miejsce Anna Kumińska z klasy 2 To

Hasła propagujące krwiodawstwo:

1 miejsce Emilia Mikulska z klasy 1 Tg

2 miejsce Julita Gąska z klasy 2 Tg1

3 miejsce Dominika Bałazy z klasy 3 Hs

GRATULUJEMY!!!

Akcja „Bezpieczny Senior”

Jesteśmy po pierwszej akcji „Bezpieczny Senior”. W przeciągu trzech godzin rozdaliśmy 180 pakietów środków ochrony osobistej i odblasków. Akcja została przeprowadzona przy współpracy „Ostrołęckiego Legionu”, Policji oraz Szkolnego Koła HDK w ramach realizacji zadania „Przeciwdziałanie COVID-19 w Ostrołęce”. 16 maja powtórzymy akcję, tym razem przy Klasztorze od ulicy Bogusławskiego. Zapraszamy.

OZONOWANIE SAL LEKCYJNYCH

W piątek 30 kwietnia 2021 r w ramach realizacji projektu „Przeciwdziałanie COVID-19 w Ostrołęce” przeprowadziliśmy ozonowanie sal lekcyjnych w naszej szkole. W ramach dobrej współpracy Szkolnego Koła HDK z „Ostrołęckim Legionem” ozonator został pozostawiony do naszej dyspozycji przez najbliższe kilka dni, a pracownicy zostali przeszkoleni w jego obsłudze. Otrzymaliśmy również 600 maseczek jednorazowych, 25 maseczek wielorazowych oraz kilkanaście żeli do dezynfekcji rąk. Dziękujemy panu Pawłowi Stawickiemu, koordynatorowi „Ostrołęckiego Legionu”, za możliwość uczestniczenia w realizacji projektu.

Akcja "Bezpieczny Senior"

25 kwietnia 2021 r. zapraszamy na akcję informacyjno - edukacyjną "Bezpieczny Senior". Będzie można nas znaleźć przy ostrołęckim "Kupcu" w godz. 10.00 - 13.00. Ostrołęczanie 65+ otrzymają od nas maseczki i płyny dezynfekujące. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu "Przeciwdziałanie Covid - 19 w Ostrołęce".

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w akcji.

Akcja infofmacyjno - edukacyjna... - Ostrołęcki Legion (facebook.com)

OZONOWANIE W NASZEJ SZKOLE

W ramach realizacji projektu „Przeciwdziałanie Covid – 19 w Ostrołęce” przez Klub HDK Oddział Ostrołęcki Legion przeprowadzone zostanie w naszej szkole ozonowanie. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowiecka.

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce