RAJD ROWEROWY „SZLAKAMI ADAMA CHĘTNIKA”

Kolejna edycja wrześniowego szkolnego rajdu rowerowego już za nami. Jak co roku wystartowaliśmy z placu przed szkołą, a nasza 35 km trasa przebiegała przez Białobiel – Lelis – Łodziska – Obierwię (gdzie mieliśmy dłuższy postój na posiłek regeneracyjny) – Olszewkę i powrót na miejsce zbiórki. Fantastyczna pogoda, piękne okoliczności przyrody, duża grupa fajnych ludzi sprawiły, że ten dzień spędziliśmy naprawdę baaaardzo miło.

W rajdzie uczestniczyło 27 osób z klas 1C, 1H, 1G, 2A, 2C, 2G, 2M, 3A, 3G, 3O, 3S, 5G1, 5O1 :) , a nad bezpieczeństwem przejazdu czuwało 8 opiekunów :)

Dziękujemy bardzo wszystkim za spędzenie z nami tego dnia tak aktywnie. Cieszymy się bardzo, że uczniowie klas pierwszych przyjęli zaproszenie udziału w rajdzie i mamy nadzieję, że już na stałe zasilą szeregi naszej grupy rowerowej.

Zapraszamy do udziały w kolejnych rowerowych wyprawach!!!!

Małgorzata Litwa

Podsumowanie III edycji „Zakręconej Czwórki”

Zakończyła się III edycja Szkolnej Akcji Rowerowej „Zakręcona Czwórka” pod hasłem „Mistrz kilometrów”. Jest nam bardzo miło, że z każdym rokiem nasza zabawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wzięło udział 33 uczniów, co się przełożyło na 7153,5 przejechanych kilometrów.

Tegoroczną edycję wygrała i otrzymała tytuł „Mistrza Kilometrów”

Julia Perzan z klasy 2S (854,24 km)

2 miejsce zajęła Julia Kobus z klasy 2A (795,29 km)

3 miejsce zajęła Wiktoria Kuciejczyk z klasy 1A (784,83 km)

GRATULUJEMY!!!!

Jak widać walka o pierwsze miejsca była zacięta, a przejechane kilometry są godne podziwu. W linku tabela Zakręcona Czwórka.xlsx jest tabela z ogólną klasyfikacją tegorocznych zmagań.

Wielkie podziękowania i gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników – za wasze zaangażowanie, wytrwałość i chęć wzięcia udział w rywalizacji. To dzięki Wam odbyła się kolejna edycja :)

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

Sponsorami super nagród są Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Łukasz Kulik, sklep rowerowy FAT BIKE Ostrołęka, ZSZ Nr 4.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w przyszłym roku ;) :)

SPONSORZY NAGRÓD

Małgorzata Litwa

Ruszyła rywalizacja o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce

Od 1 czerwca do 30 czerwca trwa ogólnopolska rowerowa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła przyłącza się do akcji i będzie kręciła kilometry dla Ostrołęki. Zachęcamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do wzięcia udziału w rywalizacji.

Jazda na rowerze to same plusy: relaksuje, usprawnia serce, wzmacnia organizm, poprawia humor, oszczędza czas i pieniądze (ułatwia poruszanie się po zatłoczonych miastach), zero zanieczyszczeń, świetny sposób na odkrywanie nowych miejsc oraz podziwianie uroków otaczającej nas przyrody.

Korzystajmy z ładnej pogody, wyciągajmy rodzinę na przejażdżki, spotykajmy się ze znajomymi na wspólnych wycieczkach rowerowych.

Droga młodzieży kończy się szkolna akcja rowerowa „Zakręcona Czwórka”, która mocno was rozkręciła (przejechane kilometry są imponujące), zatem nie odstawiajcie jeszcze rowerów i kontynuujcie jazdę tym razem dla Ostrołęki z ZSZ Nr 4.

Jak dołączyć do rywalizacji?

- zainstaluj aplikację AKTYWNE MIASTA - zarejestruj się - dołącz do rywalizacji, wybierz miasto OSTROŁĘKA, wybierz grupę SZKOŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce

….i gotowe….

Przydatne linki:

oficjalna strona RSP: https://www.aktywne.miasta.pl/

regulamin aplikacji: https://www.aktywne.miasta.pl/p/24-regulamin-aplikacji-

przewodnik po aplikacji: https://www.aktywne.miasta.pl/p/61-funkcjonalnosc

aplikacja: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz

Życzymy dobrej pogody i udanych wypraw rowerowych…
Do zobaczenia na trasie!!!

Rusza „Zakręcona Czwórka”

1 maja rozpoczyna się III edycja Szkolnej Akcji Rowerowej „Zakręcona Czwórka” pod hasłem „Mistrz kilometrów” i będzie trwała pięć tygodni – do 4 czerwca. W tym roku to młodzież będzie rywalizowała między sobą. Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone, a osoba która przejedzie najwięcej kilometrów otrzyma tytuł „Mistrza kilometrów”. Przez cały miesiąc będziemy systematycznie uzupełniać tabelę wyników.

Dodatkowo ogłaszamy konkurs na prezentację dokumentującą Wasze rowerowe wyprawy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!!

Więcej informacji w załączniku do pobrania

IX OSTROŁĘCKI BIEG PAPIESKI

2 kwietnia 2023 r. odbyła się IX edycja Ostrołęckiego Biegu Papieskiego. Trasa o długość 3 km przebiegała ulicami starego miasta. W rywalizacji wzięła udział również młodzież naszej szkoły z klas 2 Hs i 4 A1. Mimo że pogoda tego dnia nie rozpieszczała to dziewczyny z uśmiechem przekraczały linię mety.

Malwina Małkowska z klasy 4A1 zajęła 3 miejsce w kategorii K 18-25.

GRATULUJEMY!!!!! źródła zdjęć: mojaostroleka.pl terazostroleka.pl eostroleka.pl