SPORT

RAJD ROWEROWY

11 września 2020r. odbył się szkolny rajd rowerowy. W wydarzeniu wzięło udział 13 uczniów z klas 1 Tg, 2 KC1, 2 To1,2 AH, 4 Tg, 4 KC. Opiekunami byli p. Małgorzata Litwa i p. Cezary Filochowski. Wspólnie przejechaliśmy 48 km i z kilkoma przerwami zajęło nam to 4,5 godziny. Trasa przebiegała przez Goworki, Nową Wieś Zach., Rzekuń, Drwęcz, Daniszewo, Borawe, Kamiankę, Dzbenin. Jak co roku pogoda nas nie zawiodła. Cały czas towarzyszyło nam słoneczko, a różnorodna nawierzchnia, jaką się poruszaliśmy i piękne okoliczności przyrody dodawały uroku tej wyprawie.

Małgorzata Litwa

TURNIEJ w PIŁKĘ SIATKOWĄ

4 lutego 2020 r. po raz kolejny odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Mężczyzn o Nagrodę Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik”. Do rywalizacji zgłosiło się wyjątkowo 7 drużyn z klas: II Tg, III Tg, III Kc, III Hs, III Kch, IV Ks, IV Te,

III miejsce i brązowe medale zdobyli panowie z klasy III Kc w składzie: Piotr Łasiewicki, Sebastian Babik, Krzysztof Biedrzycki i Patryk Dmochowski.

II miejsce i srebrne medale przypadły reprezentacji z klasy III Kch : Kamil Bacławski, Eryk Cywiński, Sebastian Lenda, Michał Zieliński.

Po zaciętej grze I miejsce i złote medale wywalczyli panowie z klasy III Hs : Kacper Skierkowski, Mateusz Jędrasik, Cezary Popielarki i Wojtek Gumkowski. Wybrany został najbardziej wartościowy zawodnik turnieju – MVP i został nim Kacper Skierkowski z klasy III Hs.

Gratuuuulujemy zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju.

Sylwia Gałka

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W BADMINTONA O „CZAPKĘ MIKOŁAJA”

13 grudnia 2019 po raz trzeci odbył się Szkolny Turniej w badmintona o „Czapkę Mikołaja”. Do rywalizacji zgłosiły się 23 pary z różnych klas i w różnym składzie.

Trzecie miejsce zajęła para z klasy II Tg: Sebastian Godlewski i Michał Stepnowski.

Na drugim miejscu uplasowali się ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju, panowie z klasy III Tg: Konrad Marchewka i Jakub Mizerek.

Pierwsze miejsce po zaciętej grze przypadło parze z klasy III Hs w składzie : Kacper Skierkowski i Wojtek Gumkowski.

Turniej przygotowali: Sylwia Gałka i Mateusz Jezierski, a puchary i czapki Mikołaja dla najlepszych ufundowała Spółdzielnia Uczniowska Ekonomik.

Mateusz Jeziersk

MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI W PIŁKĘ NOŻNĄ KOBIET

W dniach 6 i 7 listopad 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Kobiet. W turnieju wzięło udział osiem szkół - I LO, II LO, III LO, II SLO, ZSZ Nr 1, ZSZ Nr2, ZSZ Nr 3, ZSZ Nr 4. W klasyfikacji ogólnej dziewczęta zajęły siódme miejsce. Naszą szkolę reprezentowały:

Julia Śniecińska – 1 A1, Aleksandra Czajkowska – 1 G, Oliwia Prachnmiak – 1 G1, Katarzyna Kordek – 2R, Julita Kowalczyk – 2R, Karolina Bakuła – 2 A, Natalia Powichrowska – 2 O, Wiktoria Kowalczyk – 3 G, Natalia Perzan – 4 A, Karolina Pyskło – 4 KS

SZKOLNY TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ MĘŻCZYZN

24 października 2019 po raz jedenasty odbył się Szkolny Turniej w Halową Piłkę Nożną Mężczyzn. Do rozgrywek przystąpiło jedenaście zespołów z klas: IV Te, IV Tg, IV Ks, III Kch, III Hs, III Te, III Tg, III Tg1, III Kc, II Tg, II Ht, II To, II Kc, I Kc1, I Cs1.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klasy III Hs w składzie: Kacper Skierkowski, Cezary Popielarski, Wojtek Gumkowski, Łukasz Szymczyk, Patryk Przybyła i Mateusz Jędrasik.

Na drugim miejscu turniej zakończyli ubiegłoroczni mistrzowie, czyli skład z klasy III Tg1 : Mateusz Dudek, Juliusz Żebrowski, Michał Nurczyk, Jakub Owczarek, Tyberiusz Grajko, Daniel Majkowski i Piotr Kozłowski.

Tegorocznymi Mistrzami Szkoły zostali panowie z klasy III Tg : Konrad Marchewka, Bartek Kwiatkowski, Jakub Mizerek, Piotr Florek, Patryk Jakubiak i Tomek Białobrzewski.

Medale dla powyższych zawodników ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”. Turniej przygotowali i przeprowadzili Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.