SPORT


TURNIEJ w BADMINTONA


     

12 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się I Wiosenny Turniej w Badmintona o Puchar Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji zgłosiło się 14 par (w tym jedna para nauczycieli w-f – Gałka, Bunkowski) z różnych klas i w różnym składzie – były pary męskie, żeńskie i mieszane.

 

Jest to raczej mało popularna dyscyplina sportu i dlatego bardzo zaskoczył nas wysoki poziom gry wszystkich uczestników oraz tak duże zainteresowanie turniejem.

 

Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim do 11 punktów do dwóch wygranych setów. Uczestnicy podeszli do rozgrywek bardzo poważnie i zostawili serducho na boisku. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy na każdy zdobyty punkt czy set, na nieskrywaną radość z gry i z pokonywania przeciwników.

 

Po kilku godzinach rozgrywek udało się wyłonić pary, które zajęły trzy nagradzane miejsca. Trzecie miejsce przypadło parze z klasy III Hs – Lidce Kamińskiej i Łukaszowi Czerwińskiemu. Drugie miejsce, po pięknej walce, zajęli panowie z klasy III Hs – Konrad Deptuła i Mateusz Dziesiński. Zwycięzcami I Turnieju w Badmintona zostali panowie z III Hs – Damian Duszak i Radosław Olkowski. Najlepsi otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Turniej przygotowali, przeprowadzili i wzięli w nim udział – nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Dariusz Bunkowski.  

 

Organizatorzy gratulują zwycięzcom oraz dziękują wszystkim, którym chciało się wziąć w nim udział.  

 

Do zobaczenia za rok.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT


 

Dnia 22 marca 2017r po raz czwarty odbył się Szkolny Wiosenny Turniej Trójek w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.

 

Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z klasy IV Te w składzie: Kamila Szczepanek, Kamila Pietras, Małgorzata Gumowska, Anna Chrostowska.

 

Drugie miejsce klasa IV To, w składzie: Paulina Zadroga, Anna Szczepańska, Oliwia Włodarczyk, Marzena Mielnicka.

 

Trzecie miejsce klasa III To, w składzie: Aleksandra Jaskólska, Patrycja Gładek, Katarzyna Sawicka, Julita Rolka. Wszystkim dziękujemy za udział i grę fair-play.

Katarzyna Kowalska

obejrzyj zdjęcia

SZKOLNY TURNIEJ w PIŁKĘ SIATKOWĄ MĘŻCZYZN


   

3 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Mężczyzn.

 

Do turnieju, który cieszy się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 10 drużyn z klas: I Te, I Ks, II Hs, II Tz, II Te, III Hs, III Tz, IV Tg1, IV To. Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin walkach na boisku, najlepsza okazała się – podobnie jak w ubiegłym roku – drużyna z klasy IV Tg1 w składzie: Karol Gumkowski, Patryk Bogdański, Adrian Szydlik.

 

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy IV To – Tomasz Marzewski, Kamil Pietrasiak, Karol Samsel i Michał Kruczkow. Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy II Hs– Karol Rogoziński, Bartosz Zyśk, Daniel Ziemak i Konrad Kwiatkowski. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Po raz pierwszy został wybrany MVP turnieju i został nim Adrian Szydlik.

 

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego -Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

 

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play. 

obejrzyj zdjęcia

 

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Kobiet


   

W dniach 6 – 8 luty 2017 odbyły się XV Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta w Piłce Ręcznej Kobiet zorganizowane przez MZOSTiIT w Ostrołęce.

 

Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z terenu miasta. Drużyna z naszej szkoły zajeła VI miejsce z bilansem dwóch remisów, jednej wygranej i dwóch porażek.

 

Szkołę reprezentowali: 

Kozłowska Katarzyna, Samsel Wanda, Gumkowska Magda, Pyskło Karolina, Filochowska Patrycja, Jakubiak Patrycja, Dziesińska Kinga, Liżewska Maja, Ciszkowska Magda, Dykty Aleksandra, Kabacik Magdalena, Piórkowska Karolina.

 

Opiekun drużyny:  

Mateusz Jezierski

 

Zdjęcia pochodzą ze strony: moja-ostrołęka.pl 

 

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej Mężczyzn


  

W dniach 23-24 listopada 2016 odbyły się XV Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn zorganizowane przez MZOSTiIT w Ostrołęce.

 

Do rywalizacji przystąpiło osiem szkół średnich z terenu miasta. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce i odebrała z rąk przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego brązowe medale.

 

Szkołę godnie reprezentowali:

Krzysztof Trzciński, Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Damian Duszak, Konrad Deptuła, Bartosz Zyśk, Bartosz Gołąb, Michał Kruczkow

Opiekun drużyny – Sylwia Gałka

 

Zdjęcia pochodzą ze strony: moja-ostroleka.pl, eostroleka.pl i MZOSTiIT w Ostrołęce.

obejrzyj zdjęcia 

 

 


 ...  ...


8 z 16

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl