SZKOLNY TURNIEJ w PIŁKĘ SIATKOWĄ MĘŻCZYZN

28 lutego 2018 r. po raz kolejny odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Mężczyzn. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn z klas: I Hs, I Kc, I Tg, II Te, II Ks, III Tk, III Te, III Hs, III Tz, IV Tg, IV Hs, IV Tz. Mecze rozegrano systemem brazylijskim, czyli do „dwóch przegranych”.

Ostatecznie III miejsce przypadło reprezentantom z klasy III Tz:

- Tomasz Prusaczyk, Patryk Golan, Arkadiusz Rudzik

Na II miejscu znaleźli się przedstawiciele z klasy III Tk:

- Patryk Kruczyk, Marcin Gąska, Michał Gwiazdowski

Zwycięzcami zostali (jak we wszystkich naszych szkolnych zawodach sportowych) panowie z klasy IV Hs w składzie:

- Konrad Deptuła, Rafał Grala, Damian Duszak, Radosław Olkowski, Mateusz Dziesiński

Gratuuuulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim pozostałym uczestnikom turnieju.

Sylwia Gałka

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ BADMINTONA o „CZAPKĘ MIKOŁAJA”

19.12.2017 odbył się po raz pierwszy w naszej szkole Świąteczny Turniej Badmintona o „Czapkę Mikołaja”.

Zainteresowanie turniejem było bardzo duże, zgłosiło się 21 par z różnych klas i w różnym składzie. Poziom zawodów był naprawdę imponujący, biorąc pod uwagę, że nie jest to popularna dyscyplina sportu. Mecze rozegrano systemem brazylijskim „do dwóch przegranych”.

Na III miejscu podium znalazła się para nauczycielsko – uczniowska : Sylwia Gałka i Rafał Grala z klasy IV Hs.

Po wyczerpującej walce II miejsce przypadło parze z klasy IV Hs – Mateusz Dziesiński i Konrad Deptuła.

Niepokonanymi okazali się panowie również z klasy IV Hs: Damian Duszak i Radosław Olkowski zajmując I miejsce w turnieju.

Zawodnicy z trzech miejsc otrzymali pamiątkowe puchary i „Czapki Mikołaja”. Nagrody dla zawodników ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”. Dziękujemy bardzo.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Dariusz Bunkowski.

Międzyszkolny Turniej w Piłkę Nożną Mężczyzn o Puchar Prezydenta

28 i 29 listopada odbyła się XVI edycja Międzyszkolnych Mistrzostw Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta.

Do turnieju zgłosiło się dziewięć szkół średnich z terenu miasta. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i odebrała z rąk Przewodniczącego Rady Miasta oraz Dyrektora MZOSTiIT pamiątkowe medale.

Skład srebrnej drużyny:

Łukasz Bednarczyk – IV Tg

Adrian Chilicki – IV Tg

Jakub Kaczyński – IV Tg

Damian Duszak – IV Hs

Radosław Olkowski – IV Hs

Kamil Różycki – IV Te

Patryk Jakubiak – I To

Kacper Skierkowski – I Hs

Jakub Ciak – I Hs

Tyberiusz Grajko – I Tg1

Michał Nurczyk – I Tg1

Jakub marchewka – I Tg

Opiekun drużyny: Sylwia Gałka

PIŁKA NOŻNA HALOWA

Nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski w dniach 18 i 24 października 2017 po raz kolejny zorganizowali Szkolny Turniej w Piłkę Nożną Mężczyzn w hali Arkadiusza Gołasia. Do rozgrywek przystąpiło 14 drużyn z klas: I Hs, I Tg, I To, I Tg1, I Kc, II Ks, II Te, II Tg1, II Kch, III Hs, III Te, III Tk, III Tg, IV Hs, IV Tg, IV Ht1, IV Tz, IV Te.

Zespoły drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy. Mecze w grupach odbywały się „każdy z każdym”. Do rozgrywek finałowych zakwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klasy III Hs – Patryk Golan, Arkadiusz Rudzik, Karol Rogoziński, Bartosz Zyśk i Daniel Ziemak.

Na drugim miejscu znaleźli się zeszłoroczni Mistrzowie, klasa IV Tg – Łukasz Bednarczyk, Adrian Chilicki, Jakub Kaczyński, Patryk Duszak, Damian Długołęcki, Kacper Kowalczyk i Bartosz Polonek.

Zwycięstwo w pięknym stylu odnieśli przedstawiciele z klasy IV Hs w składzie: Damian Duszak, Konrad Deptuła, Radosław Olkowski, Michał Zięba, Mateusz Dziesiński, Rafał Grala i Łukasz Czerwiński.

Po raz pierwszy wręczono statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju, a został nim Damian Duszak z klasy IV Hs. Medale i statuetkę ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju.

Sylwia Gałka

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „METALÓWKA CUP”

19 września 2017 na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce odbył się międzyszkolny turniej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce "METALÓWKA CUP" . Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce.

Skład drużyny:

• Kacper Skierkowski (najlepszy bramkarz turnieju) – I Hs