SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW

Dnia 23.02.2016 odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 14 drużyn z klas: II Te-II Ht1, IV Tg, I Hs, II Hs, II Tz, I Te, III Te, III Kch, IV Ht1, IV Te, I Tk, II Tg, III To i III Tg1.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim, do dwóch przegranych meczy.

Ostatecznie trzecie miejsce zajęli reprezentanci klasy II Hs: Konrad Deptuła,Damian Duszak, Radosław Olkowski i Krystian Kalinowski.

Drugie miejsce przypadło klasie III To w składzie: Karol Kubeł, Tomasz Marzewski, Kamil Pietrasiak i Karol Samsel.

Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z klasy III Tg1 – Karol Gumkowski, Patryk Bogdański, Adrian Szydlik i Jakub Osiewski.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

2015.11.23-24 XIV MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI

XIV MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PRZECHODNI PREZYDENTA MIASTA OSTROŁĘKI

W dniach 23 i 24 listopada 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn. Do rywalizacji przystąpiło osiem reprezentacji ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych, mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po sześciu zwycięstwach i dwóch remisach drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce zdobywając tym samym Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

W skład zwycięskiej drużyny weszli:

Michał Kruczkow, Kamil Murach, Damian Duszak, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Sebastian Parzych, Piotr Dąbrowski, Damian Prusaczyk, Adrian Chilicki.

Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka

2015.10.29 SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW
NAGRODĘ PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

Dnia 29 października 2015 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.

Do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn z klas: I Tz Tg, I Hs, I Tk, II Tg, II Hs, II Tz Te, III Tz, III Tg1, III Te Hs, III Kch, IV Te Hs To.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowały się 4 drużyny (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy III Tz w składzie: Dawid Łempicki, Dawid Machnik, Paweł Dmoch, Kamil Murach, Konrad Kabacik, Wojtek Sobotka. Drugie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy II Tg: Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Damian Prusaczyk, Damian Długołęcki, Patryk Duszak, Kuba Kaczyński, Kacper Kowalczyk.

Tegorocznymi mistrzami po bardzo pięknej grze została drużyna z klasy II Hs: Radosław Olkowski, Konrad Deptuła, Damian Duszak, Łukasz Czerwiński, Michał Zięba, Mateusz Dziesiński.

Najlepsi otrzymali zacne nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik”. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy bardzo za udział i walkę fair play. Do zobaczenia za rok.

Sylwia Gałka

2015.09.24 RAJD ROWEROWY

W dniu 24 wrzesień 2015 r. odbyła się VII edycja Rajdu Rowerowego „Szlakami Adama Chętnika”. Podobnie jak w zeszłym roku miejscem docelowym rajdu była Zagroda Kurpiowska w Kadzidle. Całkowita trasa rajdu wynosiła ok. 50 km. Uczestnicy rajdu byli Brzozowska Katarzyna i Nurczyk Angelika z kl. 1 Te, Wójcik Wiktor z kl. 1 To, Szpakowski Piotr z kl. 2 Ht1, Brzuzy Klaudia, Kurpiewska Emilia i Orzoł Aleksandra z kl. 3 Tg1, Ropiak Karolina i Ruszczyk Karolina z kl. 4 Te. Opiekunami młodzieży byli Małgorzata Litwa i Cezary Filochowski.

Małgorzata Litwa

2015.02.18 SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

18 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Do turnieju, który ciesz się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 12 drużyn z klas: I Te, II To, II Te, II Tg, II kch, III Tg1 , III kch, III Ht1 , IV Te, IV Tk1 , IV Hs i IV To.

Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin, kosztujących litry potu i poświęceń walkach na boisku, najlepsza okazała się drużyna z klasy IV Te w składzie: Mariusz Domurad, Hubert Płaszczyński, Kamil Perkowski i Maciej Kostrzewski.

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy IV To – Dawid Kamrat, Grzegorz Staśkiewicz, Adrian Duszak.

Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy IV Tk1 – Daniel Tyszka, Adrian Szymaniak, Łukasz Podporski, Kamil Lemański.

Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Dyrekcję Szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play.

...  ...