AKTUALNOŚCI SAMORZĄD


WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO


28 marca 2018 roku odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego, na którym wybrano nową Radę Samorządu. Spośród 41 obecnych na zebraniu przedstawicieli klas wyłoniono czterech kandydatów. W wyniku tajnego głosowania funkcję przewodniczącej objęła Karolina Prusaczyk z klasy II Tg zdobywając 21 głosów. Zastępcą przewodniczącej została Pamela Koziarek z klasy II Ks z liczbą 8 głosów. 6 głosów uzyskała Karolina Zapadka obejmując stanowisko sekretarza. Obsługę techniczną imprez powierzono Mateuszowi Popielarzowi z klasy II Ks.

 

Karolinie Milewskiej, obecnej przewodniczącej dziękujemy za 3 lata zaangażowania w działalność Samorządu, a nowej Radzie życzymy owocnej pracy.

Opiekunowie S.U

ZBIÓRKA SŁODYCZY


   

Uczniowie naszej szkoły, a dokładniej klasa I Tg, wspólnie z p. Sylwią Gałką, wzięła udział w zbiórce słodyczy dla potrzebujących dzieci. W przeciągu dwóch dni klasa ta zebrała karton słodkości, które zostały przekazane do restauracji Fast Diet Food, gdzie zostaną spakowane i wysłane do dzieciaków.

 

Duże podziękowania dla całej klasy za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

 

  

Sylwia Gałka 

SZKOLNE WALENTYNKI 2018


 

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych.

Walentynki to czas w którym można anonimowo wysłać drugiej osobie wyrazy sympatii.

Tradycyjnie działała poczta walentynkowa, ściana życzeń oraz można było zamówić tematyczną piosenkę z dedykacją.

Było bardzo miło, sympatycznie, czuć było atmosferę tego święta.  

Samorząd Uczniowski

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PĄCZKOŻERCĘ


 

8 lutego w Tłusty Czwartek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską po raz pierwszy zorganizowali konkurs w jedzeniu pączków na czas.

 

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Mieli oni za zadanie zjeść jak największą liczbę pączków w ciągu 8 minut.

 

Najlepszym PĄCZKOŻERCĄ okazał się Bartosz Polonek z klasy IV Tg, zjadając 10 pączków w 6 minut. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Spółdzielnię Uczniowską.  

 

Samorząd Uczniowski

MIKOŁAJKI


 

6 grudnia Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja. Od samego rana przechadzał się On wraz ze Śnieżynkami i rozdawał wszystkim słodkości. Było również stanowisko ze świątecznymi pytaniami i kolędami. Każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie i wygrać coś słodkiego. Także tego dnia wszyscy uczniowie, którzy mieli coś czerwonego byli zwolnieni z odpytywania na lekcjach.

Sylwia Gałka
5 z 12

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl