W środę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w naszej szkole. Samorząd Uczniowski zorganizował licytację, w której udział wzięli uczniowie. Tradycyjnie można było stać się właścicielem pluszaków i gier, ale większym powodzeniem cieszyły się atrakcje „personalne”: „Spacer z profesorem Piątkiem”, „Ciasto i kawa z Pauliną”, „Oranżada z Mateuszem” itp. Bawiliśmy się świetnie, a dochód z licytacji wyniósł 1500 zł. Pozostali uczniowie, nauczyciele, dyrekcja dołożyli do naszej puszki dodatkowe 500 zł. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za wsparcie WOŚP
Samorząd Uczniowski