KONKURSY


ETAP DIECEZJALNY XVI OGÓLNOPOLSKIEJ FRANCISZKAŃSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE MARII KOLBEM


3 marca 2022 r. o godz. 10:00 w naszej Czwórce odbył się w formie pisemnej online etap diecezjalny XVI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbem.

Osoby, które zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego z Diecezji Łomżyńskiej to: Alicja Piwowarczyk, Jakub Sikorski oraz Natalia Mierzejewska. Alicja Piwowarczyk z klasy 3KC1 zajęła 1. miejsce w diecezji, a Natalia Mierzejewska również z klasy 3KC1 uzyskała 3. miejsce w diecezji. Gratulujemy Alicji oraz Natalii i życzymy Im dalszych sukcesów! 

Marek Spiżewski

Konkurs na pączkożercę


 

 

Tradycyjnie już co roku w Tłusty czwartek odbywa się w naszej szkole zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik” konkurs na pączkożercę. Konkurs polegał na zjedzeniu jak największej liczby pączków w 4 minuty. Do konkursu zgłosiło się 10 uczniów.

Laureaci konkursu to: 

I miejsce Robert Kowalski kl.IO
II miejsce Jakub Tabaka kl.IIIO
III miejsce Sebastian Walendziewski kl.IIIO

Gratulujemy

Nagrody w konkursie ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik” oraz Rada Rodziców.

 

Małgorzata Święcicka

Podsumowanie „Olimpiady z ZUS”


W tegorocznej edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” wzięło udział blisko 35 tys. uczniów z 947 szkół.

W etapie wojewódzkim olimpiady naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Karolina Bakuła z klasy 4TE, Klaudia Bednarczyk z klasy 3 AH oraz Mateusz Siok z klasy 3A1.

II etap „Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych” został przeprowadzony 11 stycznia 2022 roku w trybie zdalnym. 

W dniu 1 marca 2022 roku podsumowaliśmy osiągnięcia naszego zespołu.

Na tę okoliczność Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował dyplomy oraz upominki promujące ubezpieczenia społeczne dla trójki uczniów, dla opiekuna uczniów oraz dyplom dla szkoły i nauczycieli zaangażowanych w projekt edukacyjny.

Uczniowie oraz nauczyciele zaangażowani w projekt edukacyjny „Lekcje z ZUS” otrzymali gratulacje i życzenia dalszych sukcesów od Pani Dyrektor Barbary Stepnowskiej oraz Pana Wicedyrektora Adama Zienkiewicza.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Anety Kokosza Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, z ZUS Oddział w Płocku, za okazaną życzliwość i wsparcie podczas realizacji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”. Cieszymy się, że możemy wspólnie kształtować świadomość ubezpieczeniową młodego pokolenia.  

Barbara Parzych

 

Międzyszkolny konkurs pt.: „STROIK WIELKANOCNY


Grupa „EKO-maniaków” wraz z opiekunami, Panią Urszulą Kaliszewską i Panią Agnieszką Stefańską działająca przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. A. Chętnika w Ostrołęce, zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich oraz przedszkola do udziału w konkursie na przygotowanie „Stroika Wielkanocnego”.

Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami Wielkanocnymi, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym oraz możliwość wykorzystania różnorodnych materiałów, w tym nadających się do recyklingu.

Stroik wielkanocny powinien być wykonany z dostępnych materiałów dekoracyjnych z wykorzystaniem materiałów nadających się do recyklingu.

Prace konkursowe należy składać do 28 marca 2022r. do godziny 12.00 w ZSZ Nr 4 w Ostrołęce (sekretariat szkoły).

Zgłoś swój udział w konkursie do dnia 18-03-2022r.
Zgłoszenia przyjmuje:
Pani Agnieszka Stefańska
Tel: 600 758 396
adres: ST@zsz4.ostroleka.edu.pl

REGULAMIN KONKURSU

 

Agnieszka Stefańska


 ...  ...


8 z 76

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl