KONKURSY


Konkurs z języka łacińskiego "FLORILEGIUM"


Konkurs z języka łacińskiego "FLORILEGIUM" (w średniowiecznej łacinie określenie na zbiór cytatów pochodzących z dzieł najwybitniejszych autorytetów, najczęściej z dziedziny teologii lub filozofii, słowo pochodzi z połączenia łacińskich słów flos oznaczającego „kwiat” i legere w znaczeniu „zbierać”, „zbiór”, dosłownie więc był to „zbiór kwiatów” i termin ten był analogiczny do greckiego określenia antologia)

Celem konkursu było uzmysłowienie Uczniom potrzeby znajomości języka łacińskiego, który funkcjonuje w naszych codziennych zwrotach i pokazanie Im oddziaływania tegoż języka oraz kultury grecko-rzymskiej i chrześcijaństwa na obecne języki i kulturę europejską.

1. miejsce - Rolka Judyta, 2G
2. miejsce - Zdunek Dawid, 4A1
3. miejsce - Magdaleński Adam, 3A
4. miejsce - Strzeszewska Alicja Maria, 3A
5. miejsce - Kruk Milena, 3A
6. miejsce - Krakowiecka Gabriela, 4A1

Anna Kuropatwa
ks. Marek Spiżewski​
Bogusław Zych
Agnieszka Wilińska

Etap szkolny konkursu dla Członków i Sympatyków Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej


Etap szkolny konkursu dla Członków i Sympatyków Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej "Przez życie z Dobrą Nowiną - Ewangelia według św. Jana", kategoria wiedzy, poziom: szkoła średnia

1. miejsce - Giers Julia, 3A
2. miejsce - Rybacka Kamila, 4SH1
3. miejsce - Andryszczyk Aleksandra, 4SH1

Marek Spiżewski

KONKURS DLA EKONOMISTÓW - „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY ”


W dniu 30 listopada 2022 r. uczniowie z klasy III i IV technikum ekonomicznego przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - etap szkolny pt. „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

SZKOLNY KOMITET KONKURSOWY powołany do zorganizowania IX edycji konkursu na rok szkolny 2022/2023

W składzie:

MAŁGORZATA ZŁOTKOWSKA - Przewodnicząca Szkolnego Komitetu Konkursowego CZŁONKOWIE:

1. JOANNA SKARZYŃSKA

2. BARBARA PARZYCH

wyłonił następujących 2 zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Warszawie. KLAUDIA BEDNARCZYK - Klasa 4 AH

MATEUSZ SIOK - KLASA 4 A 1  

Ogółem w zawodach szkolnych wzięło udział 20 uczniów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu regionalnym.

Nagrody uczniom wręczyła Pani Dyrektor Barbara Stepnowska a zostały ufundowane przez Spółdzielnię uczniowską EKONOMIK za które bardzo dziękujemy.  

Złotkowska Małgorzata

Regulamin konkursu „Świąteczne światełko dla środowiska” II edycja


Celem inicjatywy jest troska o nasze środowisko, a w szczególności zmniejszenie wpływu odpadów. Chcemy uświadomić społeczeństwo, że wiele odpadów, które wyrzucamy, nadaje się do ponownego wykorzystania.

Zachęcamy do stworzenia świątecznej choinki z materiałów nadających się do recyklingu, czyli z plastikowych butelek PET.

Jest to druga edycja naszego konkursu, w tym roku prócz drzewka z butelek prosimy o wykonanie również ozdób choinkowych z materiału nadającego się do recyklingu takich jak, (tektura, papier).

Do udziału zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola, rady osiedli, członków lokalnych stowarzyszeń, nadleśnictwa, samorządy, instytucje lokalne, miłośników przyrody i regionu.

Przyłączcie się do nas, niech przed każdą placówką powstanie drzewko, które rozbłyśnie świątecznym światełkiem w dniu 19-12-2022r. o godzinie 16:00, jako symbol troski o środowisko w naszym regionie.

Potwierdzeniem udziału w inicjatywie jest wykonanie drzewka i ozdób choinkowych, zrobienie zdjęcia i przesłanie na adres: ST@zsz4.ostroleka.edu.pl do dnia 22-12-2022r. Wszystkie zgłoszone zdjęcia wezmą udział w losowaniu internetowym. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.

DO POBRANIA

Regulamin konkursu „Świąteczne światełko dla środowiska” II edycja
KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Zgłoś swój udział w akcji do dnia 6-12-2022r.


Zgłoszenia przyjmują:
Agnieszka Stefańska
tel: 600 758 396
Urszula Kaliszewska
tel: 693 675 244

Organizatorzy:

ZSZ NR4 w Ostrołęce 

Matematyczne Śniadanie


Matematyka na śniadanie? Okazuje się, że to możliwe. W grudniowym konkursie "Matematyczne śniadanie" dziewczyny pokazały, że matematyka może być smaczna i miła dla oka. 

I miejsce zajęła Omenaa Dąbkowska z klasy 1s, II miejsce ex aequo: Gabriela Świder z klasy 1r i Amelia Marcinowska z klasy 1s, III miejsce: Julia Jasińska z klasy 2a.

Dziękujemy dziewczynom i zapraszamy do kolejnych matematycznych konkursów.

S. Balcerzak i M. Parzych


 ...  ...


8 z 85

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl