KONKURSY


ZMIANA TERMINU ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU "Liczba Pi w Obiektywie"


Z przyczyn technicznych zmienił się adres skrzynki email, na który można było zgłaszać prace konkursowe.

Przedłużamy termin zgłoszeń uczniów: ​ do 19.03.2021 Aktualny email: ng@zsz4.ostroleka.edu.pl

REGULAMIN KONKURSU

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

ENGLISH SONG CONTEST


Dnia 10 marca 2021r. odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej, który w tym roku miał formę online. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego poprzez formę piosenki, motywowanie do rozwijania kompetencji językowych, a także prezentacja umiejętności językowych i wokalnych. W konkursie wzięło udział siedmioro uczniów z naszej szkoły, którzy przesłali zaśpiewaną przez siebie piosenkę w języku angielskim. Jury w składzie: Katarzyna Waśkiewicz, Katarzyna Dzwonkowska oraz Aldona Zadroga przyznało następujące miejsca:


I miejsce – Wiktoria Koziatek z kl. 2G1,

II miejsce – Klaudia Domurad z kl. 4O,

III miejsce – Małgorzata Grzyb z kl. 1O.  

Jury przyznało również jedno wyróżnienie, które otrzymał Mikołaj Sakowski z kl. 2G1. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Sponsorami nagród konkursu byli: Firma STOLDOR, wydawnictwa językowe Macmillan i Pearson oraz Rada Rodziców ZSZ nr 4.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Aneta Łyszkowska

 

Konkurs języka angielskiego z elementami wiedzy o Wielkiej Brytanii


5 marca 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego, w którym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Celem konkursu było zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego oraz popularyzacja wiedzy o Wielkiej Brytanii wśród młodzieży szkolnej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Paulina Laskowska - klasa 1 TG

II miejsce – Adam Magdaleński – klasa 1 TE

III miejsce – Alicja Kacprzak – klasa 1 TE  

Uczniowie otrzymali nagrody i upominki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz wydawnictwo językowe Macmillan.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach językowych!

Organizatorzy:

Swietłana Kupis Aneta Łyszkowska Katarzyna Dzwonkowska

 

DESER OD SERCA


Pomimo panującej sytuacji wywołanej pandemią, nasza szkoła nie zwalnia tempa! Z okazji Walentynek zorganizowany został konkurs na DESER OD SERCA, który skierowany był do Uczniów ZSZ nr 4 oraz Uczniów Szkół Podstawowych. Celem konkursu było obudzanie i rozwijanie pasji, zainteresowań i uzdolnień związanych z przygotowywaniem wyrobów cukierniczych. Aby wziąć udział należało wykonać w domowym zaciszu deser dla bliskiej osoby, a następnie wysłać zgłoszenie wraz z fotografiami i recepturą słodkich smakołyków. Młodzież jak zwykle spisała na 6! Przesłane prace odzwierciedlały wysoki poziom zdolności, umiejętności i inwencji twórczej. Kolejnym etapem konkursu było zbieranie lajków na profilach Facebookowych szkoły. Emocje sięgały zenitu- ale nic dziwnego, ponieważ na zwycięzców czekało szkolenie z produkcji tortów, prowadzone przez autorytet w świecie Cukiernictwa Panią Urszulę Stępniak. Po zaciętej walce wyłoniono nagrodzone osoby:

W kategorii Szkoła Podstawowa:
-1 miejsce Izabela Krystian SP Lelis
-2 miejsce Julia Romanowska SP Rydzewo
-3 miejsce Magdalena Siekierko SP nr 6 Ostrołęka

 W kategorii ZSZ4:
-1 miejsce Alicja Piwowarczyk kl 2KC1
- 2 miejsce Katarzyna Ruszczyk kl 4KC
- 3 miejsceNatalia Mierzejewska kl 2KC1
Wyróżniono także: Roberta Wielk kl 2CS za najpiękniejszą fotografię deseru oraz Wojciecha Janeckiego 3HT za udział w konkursie osoby spoza klas gastronomicznych

Z całego serca dziękujemy naszym sponsorom: Radzie Rodziców ZSZnr4, Pani Ula Stępniak, Food colours, GaTka Szmatka. Dziękujemy również Pani Annie Słota, która zadbała aby herbata smakowała jeszcze lepiej w Czwórkowym kubku, a zakupy były lżejsze w ekologicznej torbie z logo naszej Szkoły.

Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Ewa Okowicka- Dyl, Milena Tyszka 

Wyniki konkursu plastycznego "Tęcza"- Moja ulubiona pora roku.


 


 ...  ...


9 z 65

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl