KONKURSY


Konkurs plastyczny: „Nie wyrzucaj- daj drugie życie produktom”


20 października 2021 r. w naszej szkole w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery został rozstrzygnięty konkurs plastyczny: „Nie wyrzucaj- daj drugie życie produktom”. Ideą konkursu było rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej możliwości powtórnego wykorzystania opakowań oraz zachęcenie do kreatywnego podejścia do recyklingu.

Odzyskiwanie, przetwarzanie, dawanie drugiego życia niektórym materiałom zmniejsza ilość odpadów i miejsce na ich składowanie.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu indywidualnie nowych produktów, przedmiotów codziennego użytku na bazie opakowań nadających się do recyklingu, np. opakowań z papieru, tektury, szkła, plastiku, metalu. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nagrody dla laureatów ufundowała firma Stora Enso z Ostrołęki. Podczas obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery gościliśmy także pracownika tejże firmy Panią Kamilę Nawrocką. Wszystkim Uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Prace konkursowe można podziwiać w budynku szkolnym przy ul. Parkowej.

Wyniki konkursu:

1. miejsce zajęła Natalia Niedźwiecka z klasy 2A
2. miejsce zajęła Anna Trzcińska z klasy 1O
3. miejsce zajęła Oliwia Szabłowska z klasy 3CS  

Organizatorzy konkursu:

Urszula Kaliszewska

Krystyna Korczakowska- Nosek

Agnieszka Wilińska

Rozstrzygnięcie konkursu Gorączka Złota PCK


Szkolne koło PCK wzięło udział w konkursie „Gorączka Złota PCK 2021” organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż Mazowiecki Odział Okręgowy w Warszawie. Celem konkursu było zebranie największej ilości żółtych monet , które zostaną przeznaczone na sfinansowanie wypoczynku potrzebujących dzieci. Członkowie szkolnego koła PCK z klas 3AH, 3A1, 3SH1 systematycznie organizowali akcje charytatywne i zbierali żółte monety aby pomóc potrzebującym dzieciom. Całej społeczności szkolnej dziękujemy za duże wsparcie podczas akcji charytatywnych. Dzięki temu nasza szkoła zajęła II miejsce. Zebraliśmy 16,5 kg żółtych monet.

„Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę" 

Organizatorzy:
Barbara Zaborowska, Hanna Kozikowska

konkurs "Gorączka Złota PCK 2021"


Szkolny konkurs historyczno-religijny "Bł. kard. Stefan Wyszyński (1901-81), Prymas Tysiąclecia"


Prymas Tysiąclecia wołał do Ludzi Młodych: „Bądźcie odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce jakie zajmujecie w Ojczyźnie, w narodzie. Tą drogą idźcie do wielkości. Łatwizna życiowa jest największym wrogiem współczesnej Polski!”.

18 października 2021 r. w naszej Czwórce rozstrzygnięto szkolny konkurs historyczno-religijny "Bł. kard. Stefan Wyszyński (1901-81), Prymas Tysiąclecia" w kategorii wykonanie pracy plastycznej. Oto jego wyniki:
1. miejsce zajęła Oliwia Bednarczyk z klasy 3SH1.
2. miejsce zajęła Żaneta Szok-Sarnacka z klasy 2O.
3. miejsce zajęła Oliwia Szabłowska z klasy 3CS.
4. miejsce zajęła Karolina Bakuła z klasy 4A.
5. miejsce zajęła Karolina Markowska z klasy 2O. 

20 października 2021 r. Dyrekcja naszej szkoły oraz organizatorzy konkursu wręczyli nagrody jego laureatkom. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy talentu i życzymy Im dalszych sukcesów! 

 

Organizatorzy:
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
Krystyna Korczakowska-Nosek
Agnieszka Wilińska
ks. Marek Spiżewski

Szkolny konkurs historyczno-religijny


Szkolny konkurs historyczno-religijny "Bł. kard. Stefan Wyszyński (1901-81), Prymas Tysiąclecia" - wręczenie nagród laureatom testu

Bł. kard. Stefan Wyszyński z wielką mocą i w Bożym duchu odnosił się do Ludzi Młodych. Pragnął, aby trwali blisko Boga zawierzając Chrystusowi i oddając się w opiekę Maryi. Zachęcał, aby zgłębiali historię Polski i pielęgnowali polskie tradycje oraz kulturę.

24 września 2021 r. w naszej Czwórce odbył się w formie testu szkolny konkurs historyczno-religijny "Bł. kard. Stefan Wyszyński (1901-81), Prymas Tysiąclecia". Oto jego wyniki:
1. miejsce zajął Dawid Zdunek z klasy 3A1.
2. miejsce zajęła Julia Morawska z klasy 3SH1.
3. miejsce zajęła Kamila Rybacka z klawy 3SH1.
4. miejsce zajął Mateusz Siok z klasy 3A1.
5. miejsce zajęła Gabriela Krakowiecka z klasy 3A1.
6. miejsce zajęły ex aequo Julia Ogniewska z klasy 3KC1 oraz Weronika Komuda z klasy 3SH1.
8. miejsce zajęła Alicja Piwowarczyk z klasy 3KC1.
9. miejsce zajęła Oliwia Załęska z klasy 3SH1.

1 października 2021 r. Dyrekcja naszej szkoły oraz organizatorzy konkursu wręczyli nagrody laureatom testu. Wszystkim uczestnikom rywalizacji składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy Im dalszych sukcesów!

Organizatorzy:

- Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce

- ks. Marek Spiżewski

- Agnieszka Wilińska

- Krystyna Korczakowska-Nosek 

 
5 z 68

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl