KONKURSY


Konkurs chemiczny MISTRZ CHEMII pt: „Związki chemiczne w żywności”


Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Szkoły Ponadpodstawowe z Ostrołęki do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie chemicznym MISTRZ CHEMII pt: „Związki chemiczne w żywności”.

Uprzejmie informujemy, że konkurs odbędzie się 7 listopada 2023 r. o godz. 12:00 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10. Do konkursu zapraszamy uczniów klas I ze Szkół Ponadpodstawowych z Ostrołęki. 

Zaproszenie i regulamin do pobrania

Organizatorzy
E. Rogalska
E. Okowicka-Dyl
Ks. Marek Spiżewski

PODZIĘKOWANIE


Z MLEKIEM W ROLI GŁÓWNEJ


Nieodzownym elementem szkolnych obchodów Dnia Mleka jest konkurs “Z mlekiem w roli głównej”. Zadaniem pierwszego etapu konkursu było wysłanie najbardziej kreatywnego zdjęcia z mlecznym akcentem. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania a ich prace miały szeroki zakres: od procesu produkcji serów w domowym zaciszu, po zakupy mleczne aż po selfie z krowami. Na podstawie przesłanych fotografii Jury wyłoniło zwycięską szóstkę, która przystąpiła do zadania kulinarnego, gdzie wykorzystano produkt mleczarski OSM Piątnica. To był wyjątkowy finał, a jego efektem były kolorowe naleśniki po brzegi wypełnione pysznym farszem w towarzystwie pięknych dekoracji. Autorami najlepszego dania byli:

1 miejsce Weronika Bubrowiecka 2g
2 miejsce Aleksandra Suska 1c
3 miejsce ex aequo: Oliwia Turska oraz Karolina Kula 1m  

Wyróżnienie zdobyli: Mateusz Rutkowski 2g oraz Patrycja Grzyb 1m. Fundatorem nagród głównych była OSM Piątnica za co serdecznie dziękujemy!  

Ewa Okowicka- Dyl
Milena Tyszka

KONKURS NA NAJLEPSZEGO KSIĘGOWEGO 2023


Małgorzata Złotkowska
2 z 85

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl