KONKURSY


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „SKARBONKA”


Global Money Week to coroczna, międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej adresowana do dzieci i młodzieży.

Hasło przewodnie tegorocznej X edycji to: Zadbaj o swoją przyszłość, mądrze zarządzaj pieniędzmi. Temat ten oddaje jak ważne jest myślenie o własnej przyszłości przy podejmowaniu decyzji finansowych. Koordynatorem GMW w Polsce jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. W ramach udziału w kampanii GMW w naszej szkole zorganizowano konkurs na projekt skarbonki. Komisja konkursowa ustaliła laureatów:

I. miejsce - Natalia Niedźwiecka z klasy 2A

II. miejsce – Aleksandra Kurpiewska z klasy 3SH1

III. miejsce -Dawid Modzelewski z lasy 2G.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” za ufundowanie nagród w konkursie.  

Organizatorzy konkursu:

Krystyna Korczakowska- Nosek

Barbara Parzych

Barbara Zatryb

EKONOMISTA Z AWANSEM DO ETAPU CENTRALNEGO


28 kwietnia 2022 roku uczeń Technikum ekonomicznego Mateusz Siok z klasy 3 A 1 pod opieką Joanny Skarzyńskiej reprezentował naszą szkołę w etapie okręgowym konkursu organizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

W Warszawie usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i pochwał na temat tak dobrego przygotowania uczestników do konkursu, za zaangażowanie oraz współpracę zarówno przy programie „ Kultura bezpieczeństwa” jak i przy konkursie „ Poznaj swoje prawa w pracy”. Mateusz Siok przygotowywał się pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej. Uczeń za uzyskanie tak wysokich wyników i udział w etapie centralnym otrzymał od organizatorów nagrody rzeczowe.

 

Małgorzata Złotkowska

Gratulujemy


STOP HEJT CZWÓRKA NIE HEJTUJE


Zgodnie z założeniami Projektu "Stop Hejt - Czwórka nie Hejtuje" w szkole odbył się konkurs na plakat projektu. W głosowaniu na FunPage Szkoły najwięcej lajków i jednocześnie I miejsce zajęła Agnieszka Bednarczyk, II miejsce Wiktoria Koziatek i III miejsce Kamila Rybacka.

Zwyciężczyniom konkursu gratulujemy a naszym cukiernikom dziękujemy za wykonanie przesłodkich nagród : Boxów z pralinkami.

 

 

Elżbieta Niedźwiedzka

Etap diecezjalny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej


21 kwietnia 2022 r. w Wyższym Seminarium Duchownym im. Papieża Jana Pawła II w Łomży, Pl. Papieża Jana Pawła II Nr 1, odbył się etap diecezjalny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Naszą Czwórkę reprezentowały: Julia Morawska i Kamila Rybacka, obie z klasy 3SH1 oraz Alicja Piwowarczyk z klasy 3KC1.

Dziękujemy Julii, Kamili i Alicji oraz życzymy Im dalszych sukcesów! 

Marek Spiżewski
4 z 76

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl