KONKURSY


Ogólnopolski konkurs geograficzny : „GEO – PLANETA”


Dnia 26.11.2021 w naszej szkole uczniowie z klas: 2A, 2S, 3AH, 4S, 4H przystąpili do rozwiązywania arkusza zadań z Ogólnopolskiego konkurs geograficznego:„GEO – PLANETA”

Wyniki z konkursu mają zostać ogłoszone 31.03.2021r.

 

 

Nauczyciele geografii:

M. Zalewska, B. Zaborowska

 

KONKURS KULINARNY “NA ŚWIĘTEGO MARCINA NAJLEPSZA GĘSINA


Niesamowitych emocji dostarczył nam konkurs kulinarny zorganizowany przez Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie. Tematem przewodnim była gęsina- symbol obchodów dnia świętego Marcina. Podczas gastronomicznych wyzwań nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom zdolności, dobru technik kulinarnych oraz estetyki podania dania.

Po kuchennych zmaganiach Jury, w którym przewodniczył Pan Przemysław Kopania- szef kuchni restauracji NovaWola przyznało:

2 miejsce Paulinie Cichockiej i Jakubowi Dubaj z 4G
3 miejsce Aleksandrze Lewandowskiej i Alicji Piwowarczyk z 3KC  

Ogromne gratulacje należą się również Wiktorii Wróbel i Wiktorii Sypniewskiej z klasy 3G, które pomimo, że nie zajęły miejsca na podium, wykazały się kreatywnością oraz zdolnościami kulinarnymi.

Do konkursu, naszych uczniów przygotowywały Panie Ewa Okowicka-Dyl oraz Milena Tyszka

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy godne reprezentowanie naszej szkoły i czekamy na kolejne sukcesy kulinarne!

 

EO i MT 

 

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO XXVI OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI


Dnia 5 listopada zaprosiliśmy uczniów biorących udział w Olimpiadzie na ogłoszenie wyników oraz przekazanie dyplomów i nagród osobom, które otrzymały największą ilość punktów z testu szkolnego.

Tematem wiodącym Olimpiady było żywienie w profilaktyce chorób układu krążenia. W Olimpiadzie brało udział 30 uczniów, spośród których dwoje z nich będzie reprezentować naszą szkołę w kolejnym, okręgowym etapie tej Olimpiady, która odbędzie się niebawem w Szczytnie.

Wyniki Olimpiady są następujące:
I miejsce - Wiktoria Lutrzykowska 4TG
II miejsce - Adrianna Trzcińska 3G1
III miejsce - Kamil Mieczkowski 2TG  

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców ZSZ nr 4 i kręgielnię ŁUBUDU, za które serdecznie dziękujemy.

Organizatorami etapu szkolnego Olimpiady były: p. M.Kacperek, p. E.Tyszka i p.W.Dyko

Magdalena Kacperek 

 

ZAPROSZENIE NA KONKURS CHEMICZNY


Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Szkoły Ponadpodstawowe z Ostrołęki do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie chemicznym MISTRZ CHEMII pt: „Węgiel i jego związki”

Uprzejmie informujemy, że konkurs odbędzie się 08 grudnia 2021 r. o godz. 12:00 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10. W przypadku nauczania zdalnego konkurs zostanie przeprowadzony zdalnie na platformie “Testportal”

Do konkursu zapraszamy uczniów klas I ze Szkół Ponadpodstawowych z Ostrołęki.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

Serdecznie zapraszamy.

Olimpiadę Wiedzy o Kurpiach


Po raz kolejny nasza szkoła ma zaszczyt uczestniczyć i współorganizować ze Związkiem Kurpiów Olimpiadę Wiedzy o Kurpiach. Olimpiada ta ma zachęcać młodych ludzi do zdobywania informacji na temat regionu kurpiowskiego i pogłębiania wiedzy o swojej małej ojczyźnie.

W dniu 8 listopada 2021 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Kurpiach. W potyczkach uczestniczyło 40 osób z klas: 2A, 2S, 2G, 1H. Najlepszymi okazali się: Szkodzińska Amelia z klasy 2A, Maciej Ciak z klasy 2S i Marlena Krzyżewska z klasy 1H.

Zwycięzcy etapu szkolnego reprezentować będą naszą szkołę w rozgrywkach międzyszkolnych, które odbędą się 15 grudnia 2021 roku.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach międzyszkolnych.

 

Organizatorzy

Agnieszka Stefańska Krystyna Pyskło
4 z 68

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl