KONKURSY


KONKURS LICZBA Π W OBIEKTYWIE


Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ma zaszczyt zaprosić do zdalnego konkursu międzyszkolnego „Liczba π w obiektywie” dla uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych na terenie Ostrołęki oraz okolic z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi przypadającego 14 marca 2021 roku.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Dyrekcja i Nauczyciele

ZSZ nr 4

im. A. Chętnika w Ostrołęce

ATOMÓWKI Z 4


W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie filmowym "Z chemią za Pan Brat" zorganizowanego przez Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Celem konkursu było propagowanie nauki chemii jako wiodącego przedmiotu przyrodniczego.

W jesienno – zimowym okresie nauki w nasze szkole wyłoniła się drużyna składająca się z 10 uczniów z różnych klas i profili o nazwie ATOMÓWKI Z 4, która przygotowała swój film reklamowy wraz z naszymi paniami od chemii.

Film wymagał ogromnej pracy oraz wysiłku i został w całości przygotowany zrealizowany w lutym 2021. Ostatecznie niestety nie udało się dostać do finału konkursu, ale i tak jesteśmy dumni z naszych ATOMÓWEK. Wszytskie filmy, które zakawalifikowały się do konkursu są udostępnione YouTubie na profilu dydaktycznym Wydziału chemicznego UJ pod nazwą Ostatni Dzwonek Przed Maturą w tym również i naszej szkoły . I pomimo że przygoda z konkursem już się dla nas zakończyła to serdecznie zapraszamy do lajkowania i komentowania filmu, będzie nam niezmiernie miło 

 

 

Elżbieta Rogalska , Ewa Okowicka-Dyl

Szkolny zdalny konkurs religijno-plastyczny "Misyjność Naszej Wiary"


W lutym został rozstrzygnięty szkolny zdalny konkurs religijno-plastyczny "Misyjność naszej wiary". Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej w wybranej przez siebie technice (malarska, batik, wyklejanka, kolaż, papieroplastyka, rysunek graficzny itp.), w formacie A4 lub A3, odzwierciedlającej temat konkursu i udokumentowaniu gotowej pracy w postaci 2 obowiązkowych zdjęć (pierwszego - samej pracy; drugiego - uczestników i Ich prac).

Celami konkursu było:

- pogłębienie wiary i ducha misyjnego wśród młodzieży

- kształtowanie postaw misyjnych

- zwrócenie uwagi na bycie misjonarką/misjonarzem Jezusa Chrystusa

- kształtowanie kompetencji kluczowych

- rozwój zdolności manualnych i talentu plastycznego uczniów

- aktywizacja młodzieży

- promocja prac uczniów  

1. miejsce zajęła Karolina Bakuła z klasy 3A.

2. miejsce zajęła Weronika Niedzwiecka z klasy 3G. 

Uczestniczki konkursu otrzymały już nagrody cyfrowe i rzeczowe. Składamy Im najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy: Szkolne Koło Misyjne ZSZ Nr 4 w Ostrołęce, Bogusław Zych, Piotr Romanowski, ks. Marek Spiżewski  

DESER OD SERCA


Zapraszamy do oddawania głosów w postaci lajków na Facebooku Szkolnym: www.facebook.com/ZSZNr4 oraz Gastronomia ZSZ nr 4 w Ostrołęce | Facebook

NIECH WYGRA NAJLEPSZY DESER

 

Kwalifikacje do etapu centralnego – XXII Olimpiady Wiedzy Żywności


Z przyjemnością informujemy, że do trzeciego etapu (centralnego) XXII Olimpiady Wiedzy o Żywności zakwalifikowało się troje uczniów z naszej szkoły: Natalia Marchewka z klasy IVTg , Kiernozek Paweł i Prajs Jakub z klasy IV R. Zmagania nie były łatwe, uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą technologiczno-przetwórczą, analityczną, techniczną i ekonomiczną.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych olimpijskich zmaganiach . Finał odbędzie się 18-19 marca 2021 r. Finaliści i laureaci oprócz nagród rzeczowych korzystają z ulg podczas rekrutacji na studia wyższe. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności organizowana jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Katedra Jakości i Bezpieczeństwa Żywności. Celem olimpiady to podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami produkcji żywności.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał w marcu.

Renata Lech


 ...  ...


10 z 65

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl