ŻYCZENIA

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał wasze twarze i byście zawsze czuły się szczęśliwe i doceniane.

2015.03.05 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Uprzejmie informujemy, że dnia 13 marca 2015 r. o godz. 11:00 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10 odbędzie się międzyszkolny konkurs matematyczny „Najsłynniejsza liczba świata” z okazji Światowego Dnia Liczby π.

Do konkursu zapraszamy uczniów klas III gimnazjum. W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy.

Uczennice klasy II technikum żywienia i

usług gastronomicznych z nauczycielem matematyki

pobierz regulamin konkursu

2015.02.25 WYCIECZKA ZAWODOWA DO WARSZAWY

Dnia 25 lutego 2015 roku klasa I Ht1 wraz z wychowawcą Magdaleną Karczewską oraz p. Renatą Lech wzięła udział w wycieczce zawodowej do Warszawy. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem i zakresem świadczonych usług w czterogwiazdkowym Hotelu Mercure Warszawa Grand.

W hotelu przyjęto nas bardzo miło, pracownicy działu Guest Relations oprowadzili nas po obiekcie i starali się odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania.

Po wizycie w hotelu i spacerze po Warszawskich Łazienkach przyszedł czas na największą atrakcję wyjazdu – wizytę na Stadionie Narodowym oraz wejście na lodowisko. Wszyscy pokazali co potrafią na lodzie ;-)

Wszyscy bawili się doskonale i zmęczeni po łyżwach, ale z uśmiechami na twarzy wróciliśmy wieczorem do Ostrołęki.

Wychowawca, Magdalena Karczewska

DYPLOMY PROJEKT "NAJSŁYNNIEJSZA LICZBA ŚWIATA"

Udział uczennic klasy II TG w projekcie matematycznym "Najsłynniejsza liczba świata"

2015.02.27 SPOTKANIE ZE STEPHANEM ANTIGA

W dniu 27. 02. 2015 r. odbyło się spotkanie ze Stephanem Antiga, trenerem reprezentacji Polski siatkarzy, w ktory wzięły udział klasy 1 To, 3 To, 3 Hs wraz z opiekunami p. Barbarą Stepnowską, p. Małgorzatą Litwą i p. Cezarym Filochowskim.

Stephane Antiga swoją karierę w polskiej lidze zaczął w 2007 r. grając w Skrze Bełchatów, gdzie cztery razy z rzędu zdobywał mistrzostwo Polski (2008–2011), dwa Puchary Polski (2009, 2011), dwukrotnie został klubowym wicemistrzem świata 2009, 2011 i dwukrotnie zdobył trzecie miejsce w Lidze Mistrzów siatkarzy (2008, 2010). W 2011 roku przeszedł do zespołu Delecta Bydgoszcz, gdzie występował przez dwa kolejne sezony. 26 kwietnia 2013 roku ponownie został siatkarzem Skry Bełchatów.

Od maja 2014 roku po zakończeniu kariery zawodniczej zaczął pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy.

21 września 2014 w meczu finałowym po zwycięstwie nad reprezentacją Brazylii (3-1), odniósł swój pierwszy trenerski sukces i zdobył wraz z reprezentacją Polski mistrzostwo świata.

Małgorzata Litwa

mgr Elżbieta Niedźwiedzka