Ogólnopolski konkurs geograficzny : „GEO – PLANETA”

Dnia 26.11.2021 w naszej szkole uczniowie z klas: 2A, 2S, 3AH, 4S, 4H przystąpili do rozwiązywania arkusza zadań z Ogólnopolskiego konkurs geograficznego:„GEO – PLANETA”

Wyniki z konkursu mają zostać ogłoszone 31.03.2021r.

Nauczyciele geografii:

M. Zalewska, B. Zaborowska

Sezon bożonarodzeniowy 2021 w ostrołęckich sklepach rozpoczęty

Uczniowie klasy 2 S wraz z opiekunami Małgorzatą Święcicką i Urszulą Kaliszewską podczas wycieczki przedmiotowej do lokalnych sklepów sprawdzili czy pojawiła się już bożonarodzeniowa oferta. Mimo ,że do świąt jeszcze miesiąc nawet jeśli nikt jeszcze nie kupuje Mikołajów, bombek czy choinek ,produkty te są dostępne na półkach sklepowych. Jeśli dziś niewiele osób interesuje się świąteczną ofertą, to buduje ona – świąteczny nastrój, który z kolei sprawia, że klienci łatwiej wrzucają do koszyków różne produkty. Pandemia zweryfikowała biznes. Ten przedświąteczny czas mocno różni się od poprzednich, jednak warto chociaż na moment zapomnieć, jak ciężki rok za nami. A wystawy sklepowe to od zawsze zaproszenie do innego świata.

Małgorzata Święcicka

Pomysł na hasło propagujące KRWIODAWSTWO

W trzecim dniu Tygodnia Honorowego Krwiodawstwa, zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoim pomysłem na hasło propagujące KRWIODAWSTWO. Pomysły swoje możecie zapisywać na zielonych tablicach umieszczonych na korytarzach naszych szkól, ul. Parkowa i ul. Traugutta. A my prezentujemy pacę konkursowa z 2020 roku pt. Hasła propagujące krwiodawstwo"

Katarzyna Kowalska

II edycja KREWKIEGO BIEGU

Trwa druga część tej edycji KREWKIEGO BIEGU pod hasłem „DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA”.

Jest to ciekawy pomysł połączenia hobby (bieganie, jazda na rowerze) z promowaniem pięknej idei honorowego krwiodawstwa.

Zapraszamy do wspólnej zabawy ;)

Przystępując do rywalizacji w rubryce KLUB prosimy o wpisanie „ZSZ Nr 4 Ostrołęka” :)))

Więcej informacji na stronie https://b4sportonline.pl/krewkibieg_SDK/

Zapisy https://b4sportonline.pl/krewkibieg_SDK/zapisy_na_krewki_bieg_dni_honorowego_krwiodawstwa

W razie pytań proszę pisać na maila mlitwa@zsz4.ostroleka.edu.pl