AKTUALNOŚCI


DZIEŃ DZIECKA


Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest jeszcze coś z malucha.

Tego dnia każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas. Punktualnie o godzinie 9.00 społeczność szkolna spotkała się na placu przed szkołą, gdzie przygotowano liczne konkursy i zabawy. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować. Każdy uczeń otrzymał drobny upominek: popcorn, lody , napój. Zabawa był świetna. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim nauczycielom zaangażowanym w pomoc i organizację Dnia Dziecka oraz Dyrekcji serdecznie dziękujemy.

 

Małgorzata Święcicka

WYCIECZKA DZBENIN


W dniu 2 czerwca 2021 roku klasa 1S wraz z wychowawcą panią Agnieszką Stefańską oraz opiekunem panią Krystyną Pyskło była na wycieczce w stadninie koni " Mustang" w Dzbeninie.

Było to pierwsze wyjście integracyjne po powrocie do nauki stacjonarnej, na które wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością.

Wspólnie spędzony czas sprzyjał rozmowom, zabawom oraz grom. Uczestnicy wycieczki podziwiali walory przyrodnicze gospodarstwa agroturystycznego. Na koniec odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

Wycieczkę należy uznać za udaną  ,bo  wszyscy dobrze się bawili.

Agnieszka Stefańska, Krystyna Pyskło 

Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego konkurs wiedzy o UE


1 czerwca w Dniu Dziecka oprócz wielu gier i zabaw odbył się w naszej szkole w ramach programu Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego konkurs wiedzy o UE. Stoisko oraz pytania konkursowe przygotowały Młodsze Ambasadorki z klasy 2 AH wraz ze Starszą Ambasadorką a zarazem wychowawczynią klasy- Barbarą Zaborowską. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów z wielu klas. Jury wyłoniło najlepszych. Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Adrian Prusik kl.2G

II miejsce- Kinga Białczak kl. 2 AH

III miejsce- Patrycja Koziatek kl. 2 CS  

Nagrody pocieszenia otrzymali:

1. Łucja Polewacz kl. 3S

2. Oliwia Kaczyńska kl.3S

3. Julia Myśkiewicz kl. 3S

4. Wiktoria Koziatek kl. 2AH

5. Klaudia Rostkowska kl.2G

6. Marta Prajs kl. 1A

7. Sylwia Skorada kl.1A  

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce -serdecznie dziękujemy a Zwycięzcom gratulujemy.

Małgorzata Święcicka
Barbara Zaborowska  

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX


Już po raz kolejny uczniowie Naszej Szkoly wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie który odbył się 20.04.2021r. tym razem w formie zdalnej. Do konkursu przystąpiły dwie uczennice, które spełniły podstawowy wymóg przeczytania obowiązujących lektur. Najlepszy wynik uzyskała ucz. kl I G Paulina Laskowska. Uczennica Wiktoria Lutrzykowska również wykazała wysoki poziom wiedzy językowej. Ponadto Paulina pokonała konkurencję również w innym konkursie jęz. angielskiego. Gratulacje

Danuta Mieczkowska

WRĘCZENIE NAGRÓD


Dnia 2 czerwca 2021 r. na sali gimnastyczne wręczone zostały nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu na najlepszą prezentację multimedialną „Dar krwi – darem życia” oraz na najlepsze hasła propagujące krwiodawstwo. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Barbara Stepnowska. Jeszcze raz przypomnijmy ich sobie:

Prezentacja multimedialna „Dar krwi – darem życia”: 

1 miejsce Wiktoria Wróbel z klasy 2 Tg

2 miejsce Wiktoria Sypniewska z klasy 2 Tg

3 miejsce Anna Kumińska z klasy 2 To  

Hasła propagujące krwiodawstwo:

1 miejsce Emilia Mikulska z klasy 1 Tg

2 miejsce Julita Gąska z klasy 2 Tg1

3 miejsce Dominika Bałazy z klasy 3 Hs

GRATULUJEMY!!! 


 ...  ...


11 z 284

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl