SPIS POWSZECHNY INFORMACJE

WSPOMNIENIA

Agnieszka Wilińska

„Odkręcamy dla Hani aby mogła stanąć na dwóch nóżkach”

Dnia 07.06.2021 w naszej szkole: SK PCK przekazało plastikowe nakrętki przedstawicielom ZHP w Ostrołęce. ZHP zbierało nakrętki w ramach Akcji charytatywnej : „Odkręcamy dla Hani aby mogła stanąć na dwóch nóżkach”. Całej społeczności szkolnej bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w akcje.

Opiekunowie akcji

E. Rogalska, H. Kozikowska, B. Zaborowska

UCZNIOWIE GÓRĄ - mamy zwycięzców „Zakręconej Czwórki”

5 czerwca 2021 r. zakończyliśmy Szkolną Akcję Rowerową „Zakręcona Czwórka”.

W rywalizacji UCZNIOWIE kontra KADRA SZKOŁY wzięło udział 17 osób. Wspólnie przejechaliśmy 4326,43 km, ale to grupa UCZNIÓW okazała się lepsza i wygrała nasze zawody pokonując dystans 2166,76 km.

KADRZE SZKOŁY należą się również wielkie brawa, bo mimo pomniejszonego składu ustąpili zwycięzcom tylko siedmioma kilometrami.

Nagrody należą się nie tylko zwycięskiej grupie. Wyłoniliśmy również zwycięzców konkursu „Najwięcej kilometrów”. W KADRZE SZKOŁY p. Iwona Mróz była zdecydowanie najlepsza i przez pięć tygodni rywalizacji przejechała 1128,7 km. Natomiast wśród UCZNIÓW to Magdalena Kobus z klasy 2 A1 wiodła prym nad wszystkimi przemierzając dystans 798,77 km.

GRATULUJEMY!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej akcji, za Wasze wielkie zaangażowanie, wytrwałość oraz gratulujemy kondycji, bo liczba przejechanych kilometrów jest imponująca.

Podsumowanie akcji i wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończenie roku szkolnego. Sponsorami nagród są: Urząd Miasta Ostrołęki, PHU RESMOT Maciej Więckowski, ZSZ Nr 4 im. A. Chętnika oraz nauczyciele.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NA WRĘCZENIE.

Małgorzata Litwa

...  ...