AKTUALNOŚCI


Praktyczna lekcja Edukacji dla bezpieczeństwa w Klubie Strzeleckim SAGITTARIUS


Dnia 14.06.2023r odbyła się wycieczka do Piątnicy w ramach realizacji podstawy programowej przedmiotu EDB. Celem tej wycieczki było między innymi: lekcja terenowa, która polegała na zwiedzaniu schronów, Muzeum FORT , które znajduje się w jednym ze schronów pogotowia bojowego przy Forcie III. Forty Piątnica wchodziły w skład rosyjskiej linii obronnej ciągnącej się od Grodna poprzez Osowiec, Wiznę, Łomżę, Różan, Zegrze do Twierdzy Modlin. W wyremontowanym i zaadoptowanym na ten cel schronie zgromadzono eksponaty związane z historią militarną tego regionu. Po intensywnym zwiedzaniu i wysłuchaniu historii opowiedzianej przez podpułkownika Pana Ludwika Zalewskiego udaliśmy się na strzelnicę. Na strzelnicy najpierw zostało przeprowadzone szkolenie z zakresu zasad bezpiecznego posługiwania się bronią palną, a następnie przeszliśmy do części praktycznej strzelania z broni długiej do tarcz pod nadzorem instruktorów strzelectwa. Nie zabrakło również części integracyjnej przy wspólnym ognisku. 

Barbara Zaborowska

KONKURS NA NAJLEPSZEGO KSIĘGOWEGO 2023


Małgorzata Złotkowska

PROJEKT "EMP@TYCZNA KLASA" III EDYCJA


Agnieszka Stefańska

Pierwsza Wielka Gala Finałowa Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere już za nami.


Ach, co to był za wieczór! Data 13 czerwca 2023 roku na długo pozostanie w pamięci grupy młodych adeptów sztuki kulinarnej oraz ich mentorów. Wtedy właśnie miała miejsce Wielka Gala Finałowa rocznika 2022/2023 Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere. Dla wszystkich było to bardzo emocjonujące wydarzenie.

Organizatorzy: Belvedere Gourmet Group oraz Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere zadbali o wyjątkową oprawę tego wieczoru zapraszając Gości do imponującej Auli Kryształowej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego przy ulicy Nowoursynowskiej w Warszawie. Ujawniając, kto w ocenie kadry trenerskiej Akademii okazał się być najzdolniejszym uczniem pierwszej edycji Akademii oraz ceremonią wręczenia dyplomów wszystkim studentom uroczyście zakończono debiutancki rok akademicki 2022/2023. Wśród punktów programu wieczoru, znalazły się również uroczyste wręczenie nagród specjalnych dla najbardziej wyróżniających się Studentów rocznika oraz zwieńczającego galę eleganckiego Koktajl Party.  

Więcej informacji o wydarzeniu

Ewa Okowicka Dyl

WYCINANKA KURPIOWSKA


Wycinanka kurpiowska to temat prac plastycznych uczniów klas pierwszych wykonanych na zajęciach z plastyki. Pierwotnie były to ozdoby wycięte z papieru za pomocą nożyc charakterystyczne dla twórczości ludowej. Obecnie wycinanki kurpiowskie są motywem często wykorzystywanym w pamiątkowych gadżetach, pocztówkach czy etnodesignie. Prezentowane prace wykonali uczniowie klasy 1R, 1G, 1C, 1H, 1O, 1S, 1G.

Krystyna Korczakowska- Nosek


 ...  ...


6 z 379

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl