ZAPRASZAMY na konkurs - „GIMNASTYKA MÓZGU”

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ma zaszczyt zaprosić do międzyszkolnego konkursu matematycznego „GIMNASTYKA MÓZGU” uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych z Ostrołęki oraz okolic w dniu 14.03.2024 o godzinie 11:45 w auli Szkoły w budynku na ul. Traugutta 10.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Matematycy ZSZ nr 4

„BIEG TROPEM WILCZYM”

W niedzielę 3 marca 2024 r. odbył się XII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Pobiec można było na dwóch dystansach: 1963 metry i 5 km. Krótszy dystans biegu nawiązywał do roku śmierci ostatniego Wyklętego zabitego w boju Józefa Franczaka „Lalusia”. Dodatkowo dystans 1963 m można było przemaszerować z kijkami Nordic Walking.

Wyzwaniu udziału w imprezie podjęły się uczennice z klasy 5 SH1 - Malwina Małkowska, Oliwia Pławska, Daria Humienna, Izabela Szymczak z klasy 3 Hs oraz nauczyciele p. Małgorzata Litwa i p. Katarzyna Kowalska.

Trasa biegła ulicami miasta: START - Brama Muzeum Żołnierzy Wyklętych Ciasna – Filochowskiego „Sana” - Podchorążych – Zwycięzców – Chomicza – Czeczotka – Kurpiowska – 22 Lipca - Filochowskiego „Sana” - Ciasna – Brama Muzeum Żołnierzy Wyklętych – META

Źródła zdjęć: Moja Ostrołęka eOstrołęka Prywatne

Małgorzata Litwa

SPOTKANIA DLA EKONOMISTÓW

Uczniowie z klas ekonomicznych w ramach współpracy uczestniczyli z nauczycielami w następujących spotkaniach online zorganizowanych przez SKWP Oddział okręgowy w Warszawie.

21 lutego 2024 r. "Czym jest i jak działa Krajowy System e-Faktur ( KSeF )?". Osobą prowadzącą była Pani Renata Mościcka – wykładowca prawa podatkowego

04 marzec 2024 r. „Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w zarządzaniu biznesem”. Prelekcję poprowadziła Pani Agnieszka Gajewska – biegły rewident

Są to kolejne spotkania z całego cyklu w tym roku szkolnym , które mają na celu przybliżyć praktyczne aspekty pracy księgowego z zakresu rachunkowości.

Spotkania realizowane w ramach WSDZ

Małgorzata Złotkowska