Egzaminy Zawodowe Informacja

Do Pobrania Harmonogram wewnętrzny egzaminu zawodowego sesja ZIMA 2023

Listy zdajacych - egzamin zawodowy styczeń 2023 - są wywieszone w wersji papierowej na parterze budynku szkoły przy ul. Traugutta (łącznik między sekretariatem a gab. wicedyrektora, na wprost schodów). Zainteresowanych proszę o zapoznanie się, i sprawdzenie danych. Ewentualne nieścisłości proszę zgłaszać jak najszybciej (np. błąd w nazwisku).

Adam Zienkiewicz

KONKURS „DESER OD SERCA”

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA

Konkurs plastyczny "Anioł"

Zadaniem Uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej (wielkość dowolna, z: plasteliny, modeliny, papieru, papier-mâché, materiałów dekoracyjnych - sznurki, patyki, tkaniny, tiule, koronki, cekiny, bibuła, folia itp.) ​pracy plastycznej, która przedstawia postać anioła.

1. miejsce - Morawska Julia, 4SH1
2. miejsce - Walczak Karolina, 1G
3. miejsce - Piaścik Julia, 1C
4. miejsce - Szabłowska Oliwia, 4CS
5. miejsce - Białobrzewska Martyna, 1C

Organizatorzy

Anna Kuropatwa ks. Marek Spiżewski​ Krystyna Korczakowska -Nosek​ Agnieszka Wilińska

Konkurs z języka łacińskiego "FLORILEGIUM"

Konkurs z języka łacińskiego "FLORILEGIUM" (w średniowiecznej łacinie określenie na zbiór cytatów pochodzących z dzieł najwybitniejszych autorytetów, najczęściej z dziedziny teologii lub filozofii, słowo pochodzi z połączenia łacińskich słów flos oznaczającego „kwiat” i legere w znaczeniu „zbierać”, „zbiór”, dosłownie więc był to „zbiór kwiatów” i termin ten był analogiczny do greckiego określenia antologia)

Celem konkursu było uzmysłowienie Uczniom potrzeby znajomości języka łacińskiego, który funkcjonuje w naszych codziennych zwrotach i pokazanie Im oddziaływania tegoż języka oraz kultury grecko-rzymskiej i chrześcijaństwa na obecne języki i kulturę europejską.

1. miejsce - Rolka Judyta, 2G
2. miejsce - Zdunek Dawid, 4A1
3. miejsce - Magdaleński Adam, 3A
4. miejsce - Strzeszewska Alicja Maria, 3A