Z MLEKIEM W ROLI GŁÓWNEJ

Nieodzownym elementem szkolnych obchodów Dnia Mleka jest konkurs “Z mlekiem w roli głównej”. Zadaniem pierwszego etapu konkursu było wysłanie najbardziej kreatywnego zdjęcia z mlecznym akcentem. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania a ich prace miały szeroki zakres: od procesu produkcji serów w domowym zaciszu, po zakupy mleczne aż po selfie z krowami. Na podstawie przesłanych fotografii Jury wyłoniło zwycięską szóstkę, która przystąpiła do zadania kulinarnego, gdzie wykorzystano produkt mleczarski OSM Piątnica. To był wyjątkowy finał, a jego efektem były kolorowe naleśniki po brzegi wypełnione pysznym farszem w towarzystwie pięknych dekoracji. Autorami najlepszego dania byli:

1 miejsce Weronika Bubrowiecka 2g
2 miejsce Aleksandra Suska 1c
3 miejsce ex aequo: Oliwia Turska oraz Karolina Kula 1m

Wyróżnienie zdobyli: Mateusz Rutkowski 2g oraz Patrycja Grzyb 1m. Fundatorem nagród głównych była OSM Piątnica za co serdecznie dziękujemy!

Ewa Okowicka- Dyl
Milena Tyszka

WYTWORY Z MASY SOLNEJ - prace plastyczne uczniów klas pierwszych.

Krystyna Korczakowska- Nosek

MOJA SZKOŁA - prace plastyczne uczniów klas pierwszych.

Krystyna Korczakowska- Nosek

Monument App to nowa rządowa aplikacja na nasze smartfony