EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE ("STARY EGZAMIN)

W zakładce "egzamin zawodowy" zamieszczone zostały podstawowe informacje dotyczące starego egzaminu zawodowego, który jest organizowany dla absolwentów szkoły.

Do egzaminu mogą przystąpić tylko absolwenci, którzy do 20 grudnia 2015r. złożyli odpowiednią deklarację.

Anna Słota

KONKURS EUROPEJSKI

Miło nam poinformować, iż członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego wzięli udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy pt.” Jak chciałbyś być informowany o Unii Europejskiej?” w formie eseju, prezentacji multimedialnej lub filmu .Uczniowie nasi przygotowali film. Praca nasza otrzymała wyróżnienie. W nagrodę dwóch uczniów wraz z opiekunem pojedzie do Strasburga na Europejskie Dni Młodzieży w terminie 20-21 maja 2016.

Uczniom gratulujemy a Pani Aleksandrze Nowak dziękujemy za wypożyczenie stroju

„Syriusza” i pomoc w montażu filmu.

Opiekun SKE

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i ich Rodzinom oraz wszystkim Przyjaciołom szkoły:

zdrowych, pogodnych Świąt pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Dyrekcja ZSZ Nr 4

PRZEGLĄD PIEŚNI WIELKOPOSTNEJ

W niedzielę 13 marca 2016 r. w Amelinie, odbył się Przegląd Pieśni Wielkopostnej. W tym roku po raz pierwszy zaprezentowała się grupa wokalna z naszej szkoły pod nazwą „Bel Canto” w składzie: Angelika Madrak, Paulina Sitek, Weronika Orzechowska, Karolina Żebrowska, Alicja Kisiel, Aleksandra Ram, Justyna Podolak, Justyna Gumkowska, Agnieszka szczecińska, Agnieszka Dziesińska. Zespół wykonał dwie pieśni: „Chlebie Najcichszy” i „Podnieś mnie Jezu”. Sądząc po brawach, występ był jednym z najbardziej docenionych przez publiczność. Festiwal w Amelinie ma już dwunastoletnią tradycję. W tegorocznym wzięło udział 10 solistów i 20 zespołów. Każdy uczestnik i członek zespołu dostał pamiątkowy dyplom, oraz zaproszenie do udziału w przyszłym roku.