| W poniedziałek 5 września Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika odwiedziła turecka delegacja z miasta Kemer. W skład delegacji wchodzili: Kemal Yüksel – wiceburmistrz, Elmas Demir – specjalista ds. PR w Kemer oraz Senel Gul – architekt miejski. W szkole delegacja spotkała się z dyrekcją i młodzieżą, obejrzeli pracownie szkolne. Poznali także życiorys patrona szkoły Adama Chętnika. Następnie wraz z panią dyrektor odbyli krótką wizytę w Ośrodku Etnograficznym w Lelisie. Na koniec mogli poznać smaki kurpiowszczyzny. Obiad przygotowali uczniowie i pracownicy warsztatów szkolnych gastronomicznych. Delegacja z Turcji była zainteresowana kierunkami i sposobami kształcenia młodzieży w naszej szkole. Pan wiceburmistrz, podkreślił, że podobna szkoła funkcjonuje w Kemer i może być początkiem współpracy obu placówek. Miasto Kemer to znany i jeden z najpiękniejszych kurortów Turcji, położony w prowincji Antalya w południowo – zachodniej części kraju, nad Morzem Śródziemnym. Ostrołęka i Kemer w dniu 6 września mają zostać miastami partnerskimi. W tym dniu w Miejskim Ratuszu podpisany będzie list intencyjny.
Więcej na temat współpracy: znajdziecie TUTAJ |
Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2016/2017
01.09.2016
*godz.8:30 –Msza św. w kościele pw. Św. A. Padewskiego (klasztor)
*godz.10:00 –Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego 2016/2017 na placu szkoły
*Spotkanie z wychowawcami w klasach wg harmonogramu:
LP. |
Klasa |
Nazwisko i Imię |
Nr sali |
LP. |
Klasa |
Nazwisko i Imię |
Nr sali |
1 |
1 TE |
J.Skarzyńska |
45 |
17. |
3TE |
A.Sikorska |
14 |
2 |
1 KS |
A.Nol |
5 |
18. |
3 TG |
M.Bałon |
40 |
3. |
1 HT |
K.Pyskło |
37 |
19. |
3 HS1 |
M.Święcicka |
32 |
4. |
1 TO |
E.Sienkiewicz |
13 |
20. |
3 TO |
B.Stepnowska |
15 |
5. |
1 TG |
B.Krzemińska |
39 |
21. |
3 HT |
R.Lech |
10 |
6. |
1 TG1 |
D.Sakowska |
44 |
22. |
3 HT1 |
M.Karczewska |
4 |
7. |
1 Kch |
A.Wojtasik |
8 |
23. |
3 Kch |
E.Zabielska |
|
8. |
2 Kch |
E.Litwińczuk |
|
24. |
4 TG |
G.Napiórkowska |
42 |
9. |
2 TE
|
B.Parzych
|
38 |
25. |
4 HT |
E.Niedźwiedzka |
31 |
10. |
2 HS |
M.Litwa |
S.Gim. |
26. |
4 TE |
A.Zienkiewicz |
41 |
11. |
2 HT |
B.Zaborowska |
11 |
27. |
4 TO |
A.Chrostowska |
12 |
12. |
2 TG |
E.Okowicka-Dyl |
|
28. |
4 TZ |
A.Łyszkowska |
17 |
13. |
2 TZ |
E.Rogalska |
|
29. |
4 HS |
K.Korczakowska |
6 |
14. |
2 TK |
W.Pędzich |
AULA |
30. |
4 TG1 |
S.Dyko |
|
15. |
2 TO |
E.Margiel |
43 |
|
|
|
|
16. |
3 TZ |
A.Krasna |
S.Tech |
|
|
|
|
Stara formuła dla absolwentów, którzy ukończyli szkołę w 2015r. lub wcześniej:
Po raz ostatni egzamin będzie przeprowadzony w starej formule w czerwcu 2017r.
Deklaracje należy składać do szkoły od października do 22 grudnia 2016r. Deklarację można złożyć osobiście (otrzymasz potwierdzenie złożenia) lub za pośrednictwem poczty (liczy się data otrzymania przez szkołę deklaracji).
Druk deklaracji można pobrać ze strony internetowej - pobierz
Nowa formuła, absolwenci, którzy ukończyli szkołę w 2016r.:
Deklaracje należy złożyć do szkoły osobiście lub za pośrednictwem poczty (liczy się data otrzymania przez szkołę deklaracji).
Aby przystąpić do egzaminu w sesji styczeń-luty 2017, deklarację należy złożyć do dnia 12 września 2016r. Druk deklaracji można otrzymać przed wypełnieniem lub pobrać ze strony - pobierz
Anna Słota – kierownik szkolenia praktycznego