2014-01-31 OGŁOSZENIE

W DNIACH 6-7(CZWARTEK I PIĄTEK) LUTEGO 2014r W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA: PLUSZAKÓW, GIER EDUKACYJNYCH, PUZZLI DLA DZIECI, KTÓRE WOLNY CZAS SPĘDZAJĄ W ŚRODOWISKOWYM OGNISKU WYCHOWAWCZYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ POWIATOWY W OSTROŁĘCE.

WSZYSTKIE ZABAWKI MOŻNA PRZYNIEŚĆ I SKŁADAĆ NA I PIĘTRZE DO SPECJALNYCH POJEMNIKÓW OBOK POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO.

Organizatorzy Akcji:
SK PCK, Wolontariat,

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOX"

Dnia 04.03.2014r. odbędzie się kolejny konkurs jęz. angielskiego „FOX”. Uczestnicy to uczniowie klas 1-3 szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy zobligowani są do znajomości treści lektur „Great Expectations” oraz „The Picture of Dorian Gray”.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy ZSZ Nr 4 w Ostrołęce za pokrycie kosztów konkursu. Pomyślności i szczęścia w drodze do sukcesu.

Opiekunowie:

D. Mieczkowska, S.Kupis

2014-01-23 KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 23.01.2014r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w I Konkursie Jęz. Angielskiego zorganizowanego przez ZSZ Nr 2 w Ostrołęce.

Szczęście tym razem dopisało uczniowi kl. 3TE Kamilowi Perkowskiemu, który zajął 3-cie miejsce i zdobył atrakcyjną nagrodę.

Pozostali uczestnicy to również uczniowie klas 3-cich. Uczestnictwo ich również zostało nagrodzone drobnymi upominkami

Gratulacje dla Kamila

Opiekun

D. Mieczkowska

2014-01-21 DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISA

21.01.2014 w Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, odbyły się drużynowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisa stołowego w ramach XII edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Ostatecznie drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a ekipa męska uplasowała się na V pozycji.

Drużyna dziewcząt:

- Justyna Pabich kl 4 Hs

- Milena Gajda kl 4 Te

- Ewelina Damięcka kl 2 Hs

- Izabela Kossakowska kl 2 Hs

- Angelika Pijanowska kl 2 Hs

Drużyna chłopców:

- Kamil Opalach kl 4 Tk

- Radosław Grzybowski kl 1 Tg1

- Daniel Rawa kl 4 Te1

- Artur Rawa kl 4 Te1

- Rafał Ogonowski kl 4 Te1

Dariusz Bunkowski

2013-12-20 PODSUMOWANIE OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

20.12.2013r. odbyło się podsumowanie etapu szkolnego XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbył się 6 listopada 2013r. W roku szkolnym 2013/2014 hasło przewodnie Olimpiady brzmi „Strefa euro – szansa czy zagrożenie?”. Honorowy patronat nad XXVII Olimpiadą objął prezes Narodowego Banku Polskiego prof. Dr hab. Marek Belka. Głównym celem Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej jest edukacja ekonomiczna młodzieży, pogłębianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów szczególnie uzdolnionych. Przyjęta formuła olimpiady ma na celu zarówno sprawdzenie zdobytej wiedzy ekonomicznej, jak i sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia.

W etapie szkolnym OWE wzięło udział 24 uczniów klas 3 Te, 4 Te, 4 TE1.

Szkolna Komisja w składzie:

mgr Bogumiła Grabowska - wicedyrektor
mgr Danuta Zienkiewicz
mgr Małgorzata Złotkowska
mgr Joanna Skarzyńska
przyznała uczestnikom XXVII OWE następujące miejsca:

I miejsce – Aneta Nawrocka - klasa 4 TE1
II miejsce - Karina Szybka – klasa 3 Te
III miejsce – Agnieszka Zbikowska – klasa 3 Te
IV miejsce – Natalia Kęsicka – klasa 4 Te

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców, Bank BGŻ S.A. w Ostrołęce, PSS Społem w Ostrołęce, Energia Elektrownie Ostrołęka. Za wszystkie nagrody serdecznie dziękujemy.

Joanna Skarzyńska