SZKOLNE KOŁO KOLEŻEŃSKIE
W ZSZ NR 4 IM. A. CHĘTNIKA W OSTROŁĘCE
WOLONTARIUSZE POMAGAJĄ KOLEŻANKOM
I KOLEGOM W NAUCE
MATEMATYKA
JĘZYK ANGIELSKI
PROGRAM KSIĘGOWY- INSERT GT
Zgłoś się do nich a otrzymasz pomoc
KOORDYNATORZY KOŁA:
OPIEKUN KOŁA – nauczyciel Małgorzata Złotkowska
| 19 października wolontariusze z naszej szkoły uczennice IV TG pod opieką p.R.Lech wraz z uczniami "Kolorowej Szkoły" Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce zasadzili cebulki żonkili na terenie Domu Dziecka w Ostrołęce. Akcję zorganizowano w ramach ogólnopolskiej kampanii "Pola Nadziei".
Projekt "Pola Nadziei" jest ogólnopolską akcją zbierania funduszy na rzecz ludzi ciężko chorych objętych opieką hospicyjną. Jej symbolem jest żonkil - międzynarodowy symbol nadziei. Wiosną, kiedy kwiatki zakwitną, będą rozdawane w zamian za datki na rzecz Hospicjum Domowego "Caritas" w Ostrołęce. Renata Lech |