2014-01-17 KONKURS - OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE

W dniu 17 stycznia 2014 roku w Warszawie odbył się etap Okręgowy I Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

W etapie tym uczestnicy mieli do zaliczenia test, składający się z 40 pytań zamkniętych oraz część praktyczną polegającą na przygotowaniu programu i kalkulacji wycieczki po Pradze.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy IV TO: Sylwia Marcińczyk i Ilona Gawrych.

Ilona Gawrych uczennica klasy IV TO otrzymała 67 punktów i tym samym zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu 2014 roku w Łodzi.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia na etapie centralnym.

Ewelina Sienkiewicz

2014-02-03 KONKURSY "DRÓB NA POLSKIM STOLE"

W dniu 03.02.2014r. odbył się konkurs dla uczniów klas gastronomicznych pt. „ Drób na polskim stole” – etap szkolny.

W konkursie brały udział następujące zespoły uczniów:

1: Karolina Jakacka i Patryk Karczewski: klasa 3 TG
2: Patrycja Piętka i Magda Orzoł : klasa 3 TK1
3: Adrianna Jarka i Adam Domurad : klasa 3 TK
4: Dariusz Dzbeński i Mateusz Łasiewicki : klasa 3 TK1
5: Klaudia Mierzejewska i Aleksandra Gogoł: klasa 2 TG1
6: Robert Szczubełek i Tomasz Prot : klasa 4 TK
7: Aleksandra Piersa i Angelika Piersa : klasa 3 TG
8: Karol Kruczyk i Kacper Michalski : klasa 2 TG1
9: Karol Jeziorkowski i Mateusz Kisiel : klasa 3 TK1

Ewa Tyszka

Informacja Karta Szkolna

strona 1 strona 2 strona 3

2014-01-31 OGŁOSZENIE

W DNIACH 6-7(CZWARTEK I PIĄTEK) LUTEGO 2014r W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA: PLUSZAKÓW, GIER EDUKACYJNYCH, PUZZLI DLA DZIECI, KTÓRE WOLNY CZAS SPĘDZAJĄ W ŚRODOWISKOWYM OGNISKU WYCHOWAWCZYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ POWIATOWY W OSTROŁĘCE.

WSZYSTKIE ZABAWKI MOŻNA PRZYNIEŚĆ I SKŁADAĆ NA I PIĘTRZE DO SPECJALNYCH POJEMNIKÓW OBOK POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO.

Organizatorzy Akcji:
SK PCK, Wolontariat,

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOX"

Dnia 04.03.2014r. odbędzie się kolejny konkurs jęz. angielskiego „FOX”. Uczestnicy to uczniowie klas 1-3 szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy zobligowani są do znajomości treści lektur „Great Expectations” oraz „The Picture of Dorian Gray”.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy ZSZ Nr 4 w Ostrołęce za pokrycie kosztów konkursu. Pomyślności i szczęścia w drodze do sukcesu.

Opiekunowie:

D. Mieczkowska, S.Kupis