2014.03.12 - 3 MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BHP!!!

12 marca 2014 roku drużyna naszej Szkoły w składzie: Agnieszka Żbikowska, Karolina Ziemak, Monika Rurka (kl.3te) zdobyła 3 miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o BHP w Radomiu.

Zawody organizowane były po raz kolejny przez Wyższą Szkołę Inżynierską Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W tegorocznym ścisłym finale wzięło udział ponad dwadzieścia drużyn (ponad setka uczniów szkół ponadgimnazjalnych) z całego województwa mazowieckiego. Po pełnych emocji rozgrywkach jury ogłosiło: I miejsce – szkoła z Siedlec; II – Radom; III miejsce – ZSZ4 OSTROŁĘKA!!!

Uczennice do zawodów przygotowały: Renata Sawicka i Barbara Zaborowska. Opiekunem w trakcie zawodów był Adam Zienkiewicz.

PS. Dziękujemy p. dyr. Annie Przygodzie-Majewskiej za udzieloną pomoc oraz p. Mirkowi Łępickiemu za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem i komfortem w trakcie podróży.

Adam Zienkiewicz

2014.02.14 SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW

14 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Do turnieju, który ciesz się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 16 drużyn z klas: I Tg1, I To, I Tz, I Te, II Hs, II To, II kch, III Te, III Ht, III Tk1, III Hs, III To, IV Te1, IV Tk, IV To, IV Tg, IV Hs.

Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin, kosztujących litry potu i poświęceń walkach na boisku, najlepsza okazała się – podobnie jak w ubiegłym roku – drużyna z klasy IV Te1 w składzie: Rafał Ogonowski, Daniel Rawa i Patryk Wysocki.

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy III Te – Mariusz Domurad, Maciej Kostrzewski, Hubert Płaszczyński i Kamil Perkowski.

Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy III To – Dawid Kamrat, Grzegorz Staśkiewicz i Fabian Kaczyński.

Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Dyrekcję Szkoły. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Sylwia Gałka i Wojciech Domański.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play.

Sylwia Gałka

ZBIÓRKA BATERII I MAKULATURY W SZKOŁACH

UWAGA! UWAGA!
W NASZEJ SZKOLE OD 03.03.2014 DO 12.05.2014 ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA BATERII
I MAKULATURY. URZĄD MIASTA OSTROŁĘKI OGŁOSIŁ KONKURS „NA ZBIÓRKĘ
BATERII I MAKULATURY W SZKOŁACH”.
W OSTROŁĘCE

OSOBY, KTÓRE NAJWIĘCEJ PRZYNIOSĄ „KG” BATERII I MAKULATURY
OTRZYMAJĄ NAGRODĘ RZECZOWĄ

BATERIE I MAKULATURĘ NALEŻY PRZEKAZAĆ OPIEKUNOM ZBIÓRKI

B. Zaborowskiej, M. Zalewskiej.

2014.03.12 KONKURS KLASA Z KLASĄ

I EDYCJA
SZKOLNEGO KONKURSU
„KLASA Z KLASĄ"
W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 im. A CHĘTNIKA
W OSTROŁĘCE

REGULAMIN DO POBRANIA

2014.03.06 TARGI PERSPEKTYWY 2014

W dniu 6 marca 2014r. uczniowie klas maturalnych wraz z nauczycielami uczestniczyli w XXI Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2014 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jest to Salon Szkół Wyższych i Policealnych – w salach wystawienniczych zaprezentowały się najlepsze uczelnie publiczne i niepubliczne z całej Polski oraz szkoły policealne. Prezentacji oferty kształcenia towarzyszył program spotkań, w tym głównie na temat zmian w maturze 2014. Co roku młodzi ludzie, którzy muszą podjąć jedną z najważniejszych życiowych decyzji – wybrać uczelnię i kierunek studiów. Wybierają spośród opcji – tu w Polsce, nie wspominając o możliwościach studiowania za granicą. Ponadto uczniowie mają możliwość porównania ofert wielu uczelni i wybrania tej najodpowiedniejszej. Targi edukacyjne są doskonałym sposobem, aby poznać przyszłą uczelnie.

Małgorzata Święcicka