AKTUALNOŚCI


ŻYCZENIA


 
 
 

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku - jest wykształcenie".
W podzięce za trud włożony w edukację uczniów, życzę całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe
i zawodowe.


Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4
im. Adama Cętnika

2012-10-06 OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA "HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE"


 
 
 

W dniu 06.10.2012 r. ostrołęcki Caritas przyłączył się do ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie". W organizację koncertu charytatywnego włączyli się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.


Młodzież z klas gastronomicznych: I tg, I tg1, II tg, III tg, IV tg, II tk1, II tk, III tk i IV tk, przygotowała słodkości (ciasta i ciasteczka ) pod kierunkiem nauczycieli: Ewy Okowickiej, Wiolety Pędzich, Barbary Krzemińskiej, Elżbiety Stepnowskiej, Agnieszki Wojtasik, Sylwii Dyko Marka Milczarka, Ewy Tyszki i Anny Krasnej.


czytaj dalej


 

2012-09-15 GALA FINAŁOWA KONKURSU "JESTEM SZEFOWĄ"


 
 
 

12 września 2012 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się finałowa gala konkursu "Jestem Szefową". Wzięła w niej udział uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Kondracka – pod opieką swojej mamy oraz nauczyciela Adama Zienkiewicza.


W czerwcu 20112 roku przewodnicząca Klubu Europejskiego CZWÓRKA Kasia Kondracka wzięła udział w trzeciej edycji konkursu realizowanego przez Minister Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania – Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. W ramach konkursu powstała praca o młodej kobiecie sukcesu – realizującej swoje pasje i zainteresowania i przełamującej stereotypowe myślenie na temat ról społecznych kobiet i mężczyzn. Praca ta została zakwalifikowana do ścisłego finału – jako jedna z 20 z całej Polski.


 

czytaj dalej

 

2012-09-27 WYCIECZKA DO TUNEZJI.


 
 
 

W dniach 27.09-03.10.2012r 13 – osobowa grupa uczniów wraz z nauczycielkami Panią Eweliną Sienkiewicz i Magdaleną Karczewską przebywała w Tunezji w miejscowości Sousse. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zapoznać się z historią kraju i miasta, a także zobaczyć bazę hotelarską Tunezji i jej zaplecze rekreacyjne. Piękne morze, słońce, plaża i tunezyjski folklor sprawiły, iż wypoczynek należał do bardzo udanych. Młodzież wróciła zadowolona.


Ewelina Sienkiewicz


obejrzyj zdjęcia

 

2012-09-21 SPŁYW KAJAKOWY


 
 
 

W dniu 21 września 2012 z okazji Dnia Patrona Szkoły oraz Światowego Dnia Turystyki odbył się spływ kajakowy rzeką Pisą zorganizowany przez Szkolne Koło PTTK wraz z opiekunami Panią Eweliną Sienkiewicz i Sylwią Gałka. Uczestnikami spływu byli uczniowie z klas hotelarskich i obsługi ruchu turystycznego. Spływ zakończył się w Nowogrodzie, gdzie młodzież spotkała się z uczestnikami rajdu rowerowego. Obydwie grupy udały się na cmentarz gdzie złożyły kwiaty i zapaliły znicz na grobie Patrona Szkoły Adama Chętnika. Wieczorem wszyscy spotkali się przy integracyjnym ognisku oraz brali udział w konkursie turystycznym.


Ewelina Sienkiewicz


obejrzyj zdjęcia

 275 z 278

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl