KONKURS NA NAJLEPSZEGO PĄCZKOŻERCĘ

8 lutego w Tłusty Czwartek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską po raz pierwszy zorganizowali konkurs w jedzeniu pączków na czas.

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Mieli oni za zadanie zjeść jak największą liczbę pączków w ciągu 8 minut.

Najlepszym PĄCZKOŻERCĄ okazał się Bartosz Polonek z klasy IV Tg, zjadając 10 pączków w 6 minut. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Spółdzielnię Uczniowską.

II i III miejsce dla uczniów naszej szkoły w konkursie języka angielskiego

W dniu 5 lutego pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie języka angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum z zespołów szkół zawodowych w Ostrołęce. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Zawodowych Nr 2. Celem konkursu było stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą i umiejętnością posługiwania się językiem angielskim poza terenem własnej szkoły oraz wyłonienie uczniów uzdolnionych językowo. Nasi uczniowie okazali się jednymi z najlepszych zdobywając główne miejsca.

II miejsce zajęła uczennica klasy 3G - Izabela Rycharska. III miejsce zajął uczeń tej samej klasy - Dominik Ambrzykowski. Naszą szkołę reprezentowali również: Gabriela Obrębska (3H), Patryk Grzybowski (3H) i Mateusz Perkowski (3G).

Gratulujemy zwycięzcom, natomiast wszystkim uczniom życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Aneta Łyszkowska

DKMS POKONAJMY NOWOTWORY KRWI

link do relacji medialnej z rejestracji dawców szpiku DKMS w naszej szkole

Adam Zienkiewicz

STUDNIÓWKA 2018

27 stycznia 2018 roku w sali balowej Olimpia obył się bal uczniów klas maturalnych ZSZ Nr 4 w Ostrołęce. Zobaczcie medialne relacje z naszej Studniówki!

Linki do artykułów:

Adam Zienkiewicz