AKTUALNOŚCI


ŻYCZENIA


Drodzy Nauczyciele,


z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za codzienny wysiłek, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że praca z nami będzie miła i owocna oraz dostarczy niezapomnianych dni.


Samorząd Uczniowski  

 

2013-10-06 KONKURS NA NAJLEPSZY PRZEPIS KULINARNY


   

 

W dniach 04-06.10.2013r. uczniowie klasy IV Technik Kucharz Tomasz Prot i Robert Szczubełek pod kierunkiem p. Ewy Tyszki reprezentowali szkołę w II edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne oraz Gwarantowana Tradycyjna Specjalność . Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wykonawcą – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

czytaj dalej

obejrzyj zdjęcia

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA 45-LECIE SZKOŁY


Wojskowa Komenda Uzupełnień
w Ostrołęce
Zespół Placówek Oświatowych
w Jednorożcu
Związek Nauczycielska Polskiego

NSSZ "Solidarność" POiW w Ostrołęce Andrzej Kania Poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski Poseł
na Sejm RP

Robert Mamątow Senator RP Mazowieckie Kuratorium Oświaty Europe Direct w Ostrołęce

2013-10-05 ZLOT TURYSTÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO


 

W dniach 5 i 6 października 2013 r. odbył się XIV Zlot Turystów Województwa Mazowieckiego. Podczas oficjalnej części imprezy paniom Ewelinie Sienkiewicz i Barbarze Stepnowskiej wręczone zostały dyplomy „w dowód uznania za efektywną współpracę oraz zaangażowanie w realizację misji turystycznej i krajoznawczej” przyznane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – pana Adama Struzika. Obecni byli przedstawiciele Władz PTTK na czele z p. Wojciechem Koprowskim oraz władze samorządowe.


Dla uczestników zlotu zorganizowane były liczne atrakcje. Zwiedzaliśmy okoliczny zespół pałacowy z powozownią i olbrzymim parkiem. Zobaczyliśmy Kościół obronny w Brochowie, w którym ochrzczony był Fryderyk Chopin oraz cmentarz żołnierski w Sochaczewie. Ostatnim punktem programu był Kampinowski Park Narodowy. Jego uroki mogliśmy podziwiać na ścieżce przyrodniczej. Nie mogło zabraknąć również biesiady turystycznej. Miło spędziliśmy czas przy dźwiękach kapeli ludowej z Sochaczewa. 


obejrzyj zdjęcia

 

2013-09-21 GRZYBOBRANIE


   

GRZYBOBRANIE W LEŚNICZÓWCE NASIADKI

W dniu 21 września 2013 roku Szkolne Koło PTTK było organizatorem grzybobrania w leśniczówce Nasiadki. Uczestnikami wyjazdu byli nauczyciele członkowie koła PTTK. W programie imprezy nie zabrakło pikniku i zabawy przy ognisku. Jak co roku gościł nas podleśniczy Pan Ryszard Puławski wraz z małżonką Małgosią. Do zobaczenia za rok w leśniczówce Nasiadki.

Opiekun Szkolnego Koła PTTK: Ewa Margiel

obejrzyj zdjęcia270 z 293

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl