KONKURS „MISTRZ SAVOIR VIVRE”

27 marca 2018 roku odbyła się w IV edycja konkursu „Mistrz savoir vivre”, w którym wzięło udział 60 uczniów z klas I, II i III klas technikum hotelarskiego. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 55 pytań. Celem konkursu było ukształtowanie i utrwalenie poprawnych zachowań w różnych sytuacjach życiowych związanych z kulturą osobistą człowieka i zasadami savoir – vivre spotykanymi na co dzień.

Komisja konkursowa w składzie:

p. dyrektor Adam Zienkiewicz, p. Renata Lech i p. Magdalena Karczewska wyłoniła laureatów.

Wyniki konkursu:

I miejsce i tytuł Mistrza savoir – vivre zdobyła Katarzyna Kozłowska z kl. 2 Ht

II miejsce i tytuł Vice Mistrza savoir – vivre zdobyła Klaudia Szaniawska z kl. 2 Ht

III miejsce zdobyła Aleksandra Rzepkowska z kl. 2 Ht

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić dodatkowo uczestników konkursu, którzy zajęli miejsca tuż za podium, którym zabrakło bardzo niewiele do zdobycia nagród głównych.

Wyróżnienia:

1. Aleksandra Chochowska – kl. 2 Ht

2. Dominika Walczak – kl.3 Ht

3. Magdalena Kabacik – kl. 2 Ht

4. Anna Piersa – kl. 1 Ht

Laureaci konkursu oprócz dyplomów uznania otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę rodziców przy ZSZ Nr 4 oraz vouchery upominkowe ufundowane przez Hotel Korona do zrealizowania w restauracji i w strefie SPA naszego sponsora.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorami konkursu byli nauczyciele hotelarstwa: Magdalena Karczewska i Renata Lech.

zapraszamy do galerii

Magdalena Karczewska