MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 10 stycznia 2013 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się XI Indywidualne Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Naszą szkołę reprezentowali:

- Abramczyk Artur klasa IV Hs
- Kamil Opala klasa III Tk
- Rafał Ogonowski klasa III Te1
- Rawa Daniel klasa III Te1
- Chmielewski Kamil klasa III Te1
- Duszak Adrian klasa II To
- Kaczyński Fabian klasa II To
- Rawa Artur klasa II Hs

W Mistrzostwach udział wzięło 55 zawodników ze wszystkich szkół średnich Miasta Ostrołęki. Mistrzostwa zostały rozegrane do dwóch przegranych meczy. Najwyżej uplasował się Opalach Kamil z klasy III Tk, zajmując zaszczytne II miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca poza pierwszą dziesiątką.

2013-01-09 SZKOLNY FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Szkolny Finał WOŚP w ZSZ nr 4 odbył się w dniach 9, 10, 11 stycznia 2013r. Dnia 9 stycznia odbyła się sprzedaż ciast i ciasteczek oraz licytacja. Dnia 10 i 11 stycznia odbyła się zbiórka pieniężna do puszek. Kwota zebrana to 833zł.

Samorząd Uczniowski, SK PCK i SK Wolontariatu składają serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej za aktywny udział i hojność podczas przeprowadzania szkolnego finału na WOŚP.

Był to 21 finał przeznaczony na : "Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów"

2013-01-14 MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁEKI W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniach 14 – 15 stycznia 2013 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Damian Ogniewski  – kl. IV Hs
Sebastian Chełstowski – kl. III Hs
Karol Wesołowski – kl. III To
Daniel Rawa– kl. III Te1
Michał Kiwak – kl. III Tk
Paweł Markiewicz –kl. III Tg
Mateusz Łasiewicki – kl. II Tk1
Daniel Tyszka- kl II Tk1
Błażej Dmochowski – kl. I Tg1
Kamil Ludwiczak – kl. I Ht1
Piotr Dąbrowski - kl. I Ht1
Marcin Kraska – kl. I Ht1
Rafał Ludwiczak – kl. I To

zajęła III miejsce, poprawiając wynik z ubiegłego roku.

Opiekunem drużyny jest Bartosz Witkowski.

2012-12-18 JASEŁKA

We wtorek 18 grudnia wolontariusze naszej szkoły przedstawili JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE dla niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin ze Stowarzyszenia "Pomocna dłoń". Uroczystość przygotowali uczniowie 3 klasy technikum gastronomicznego pod kierunkiem p. Agnieszki Sikorskiej. Również uczniowie klas trzecich – 3ht1, 3tk, 3hs i 3tg pomagali w obsłudze Wigilii. Po uroczystej kolacji wolontariusze wraz z podopiecznymi stowarzyszenia wspólnie śpiewali kolędy.

Wszystkim wolontariuszom za pomoc w organizacji tego spotkania serdecznie dziękuję w imieniu prezes Stowarzyszenia "Pomocna dłoń" p. Krystyny Kwiatkowskiej i własnym.

Agnieszka Sikorska

„Zbiórka makulatury w szkołach”

W dniu 14 grudnia 2012 r w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego przez Prezydenta Ostrołęki, pt.: "Zbiórka makulatury w szkołach", który był skierowany do wszystkich ostrołęckich szkół. W konkursie, który trwał od 16 kwietnia 2012r do28 września 2012r, udział wzięło 10 ostrołęckich szkół, w tym nasza szkoła ZSZ nr 4 im. A Chętnika. Na podstawie sporządzonego wykazu zebranej makulatury, komisje wyłoniły zwycięzców konkursu zgodnie z kryteriami wcześniej ustalonymi w konkursie. Nasza szkoła zajęła 5 miejsce zebrała 4100 kg makulatury, w przeliczeniu na jednego ucznia wypadło 5, 26 kg. Indywidualnym zwycięzcą w naszej szkole została uczennica Emilia Głębocka z klasy III Hs, która otrzymała nagrodę rzeczową – tablet z rąk wiceprezydenta Pawła Stańczyka.

Opiekunowie konkursu zbiórki makulatury:
E. Zabielska, B. Zaborowska