AKTUALNOŚCI


2012-11-30 KONKURS ZAKRES HIV/AIDS


 

Dnia 30 listopada 2012r odbył się szkolny konkurs dotyczący wiadomości i umiejętności z zakresu HIV / AIDS i zasad udzielania Pierwszej Pomocy. Do konkursu przystąpiło 35 osób. Byli to uczniowie z następujących klas: I Hs, I Tg1, I Ht1, I Kch, II Tk, II Tk1, III Tg, III Te1. Rywalizacja była dość trudna I miejsce zajęła uczennica Kl. I Hs Olga Tomaszewska, II miejsce zajęła uczennica Kl. II Tk Adrianna Jarka, natomiast III miejsce zajął uczeń KI. I Tg1 Kacper Michalski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, a zwycięscy I, II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów Organizatorzy konkursu SK PCK H. Kozikowska, E. Zabielska, B. Zaborowska. Zapraszamy do galerii zdjęć: Zdjęcia wykonał uczeń kl. I Ht1 Adrian Borkowski.

 

obejrzyj zdjęcia

2012-11-26 MUZEUM KULTURY KURPIOWSKIEJ


   

W dniu 26 listopada 2012 r. uczniowie z klasy II TE wraz z wychowawcą Małgorzatą Złotkowską wzięli udział w warsztatach etnograficznych zorganizowanych przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce pt. : " Nim rozbłyśnie pierwsza gwiazdka".


W części teoretycznej na wystawie czasowej uczniowie dowiedzieli się o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia na Kurpiach" , zaś w części warsztatowej tworzyli "światy" z opłatków, które były świąteczną ozdobą chałupy kurpiowskiej.

obejrzyj zdjęcia

2012-12-03 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK


W dniu 03.12.2012r. odbył się etap rejonowy XXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Naszą szkołę reprezentował Szymczyk Przemysław z kl. IV TG. Uczeń przygotował się do konkursu pod kierunkiem p. Agnieszki Wojtasik. Przemek zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

   

2012-11-29 LEKCJA OTWARTA


 

29 listopada 2012r. w naszej szkole odbyło się w ramach kampanii społecznej "Uwaga nadwaga" spotkanie z Panią Dietetyk inż. Sylwią Dobkowską z Centrum dietetycznego NATURHOUSE w Ostrołęce. W ramach bezpłatnej konsultacji mogliśmy poznać zasady prawidłowego żywienia i dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas 3 TG, 3 TE wraz z nauczycielami.


Małgorzata Święcicka. 

 

POGOTOWIE KOLEŻEŃSKIE


WOLONTARIUSZE Z KLASY II TE POMAGAJĄ KOLEŻANKOM I KOLEGOM W LEKCJACH


CHEMIA - SEBASTIAN FILIPIAK

RACHUNKOWOŚĆ, FIZYKA , MATEMATYKA - MARTYNA EJDYS

JĘZYK ANGIELSKI - KAMIL PERKOWSKI  

JĘZYK NIEMIECKI - ANGELIKA KULESZA, SARA KULIKOWSKA,ALEKSANDRA OLBRYŚ


Koordynatorzy: Aleksandra Olbryś , Paulina Parzych

Opiekun : nauczyciel Małgorzata Złotkowska274 z 284

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl