MIKOŁAJKI u EKONOMISTÓW

W dniu 6 grudnia 2017 roku przybył do klasy pierwszej ekonomicznej Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Drobny prezent otrzymał każdy gdyż w naszej klasie nie ma niegrzecznych dzieci. Dziękujemy Mikołajowi za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję , że odwiedzi nas również w przyszłym roku.

Małgorzata Złotkowska

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 27 LISTOPADA 2017 ROKU obchodziliśmy w naszej szkole „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA ”

Z misiem kojarzą się najważniejsze wartości jakimi są przyjaźń, miłość, ciepło. Pluszowy Miś to przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw.

Dlatego też przedstawiciele wolontariuszy po zorganizowaniu zbiórki pluszowych zabawek na terenie ZSZ Nr 4 udali się wspólnie z opiekunem do dzieci będących podopiecznymi świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci celem ich wręczenia.

Małgorzata Złotkowska

WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017r. uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

Spotkanie rozpoczęło się mszą Św. dziękczynną w Katedrze Łomżyńskiej pod przewodnictwem biskupa Janusza Stepnowskiego. Następnie w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wolontariusze Caritas Diecezji Łomżyńskiej zostali uhonorowani dyplomami za wolontariat w 2017 roku przez Wojewodę Podlaskiego. Wśród wyróżnionych było dwóch nauczycieli naszej szkoły: p.Agnieszka Wojtasik i p. Agnieszka Sikorska.

BĄDŹ PRZYJACIELEM PROJEKTU!!!