SZKOLNA AKCJA ROWEROWA „ZAKRĘCONA CZWÓRKA”

Wiosna nieśmiało się pojawia zatem czas odkurzyć rowery i zadbać o kondycję. W związku z tym ogłaszamy wyzwanie rowerowe UCZNIOWIE KONTRA KADRA SZKOŁY (czyli wszyscy pracownicy szkoły), w którym okaże się która grupa (uczniów czy kadry szkoły) przejedzie najwięcej kilometrów.

W TERMINIE 1 MAJ – 5 CZERWIEC 2021R. należy jeździć jak najwięcej na rowerze, rejestrować to na aplikacji i przesyłać screeny.

Przez cały miesiąc będziemy systematycznie uzupełniać tabelę wyników dla grupy uczniów i grupy kadry szkoły. Na koniec nagrodzimy zwycięską grupę.

Oczywiście są przewidziane dodatkowe konkursy.

Więcej informacji w załączniku do pobrania

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!!

Małgorzata Litwa Katarzyna Kowalska

Akcja "Bezpieczny Senior"

25 kwietnia 2021 r. zapraszamy na akcję informacyjno - edukacyjną "Bezpieczny Senior". Będzie można nas znaleźć przy ostrołęckim "Kupcu" w godz. 10.00 - 13.00. Ostrołęczanie 65+ otrzymają od nas maseczki i płyny dezynfekujące. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu "Przeciwdziałanie Covid - 19 w Ostrołęce".

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w akcji.

Akcja infofmacyjno - edukacyjna... - Ostrołęcki Legion (facebook.com)

Małgorzata Litwa

BEZPŁATNY WEBINAR ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM

Co powinieneś wiedzieć o zawodzie cukiernika, jak zacząć? Jakie są zarobki, na czym polega to zajęcie, czy trzeba mieć specjalne talenty?

Zapisz się na WEBINAR

Przywróć naszą Ziemię! webinarium dla młodzieży 22- kwietna Światowy Dzień

Lekcje z Klimatem organizowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska we współpracy z naukowcami Uniwersytetu Warszawskiego. Czwartek, 22.04.2021 o godz. 12:00 dostępne będzie na stronie :www.lekcjezklimatem.pl

Dzięki uczestniczenia w tej lekcji przyczyni się to do zwiększenia świadomości klimatycznej wśród młodzieży. Uczniowie podczas tej lekcji będą mieli przyjemność wysłuchać wykładów , a także uczestniczyć w zajęciach praktycznych .

Wykłady:

„System klimatyczny Ziemi, co to cykl węglowy oraz jak działa efekt cieplarniany?” – wykład dr Aleksandry Kardaś (UW)

„Co mogę zrobić dla klimatu?” – wykład dr Magdaleny Budziszewskiej (UW)

Warsztaty praktyczne:

Warsztat kulinarny z Jagną Niedzielską – zwracający uwagę na problem marnowania żywności;

Warsztat „ubraniowy” z Katarzyną Wolszczak – podkreślający kwestie odpowiedzialnej zrównoważonej mody.

Barbara Zaborowska

NARODOWY SPIS POWSZECHNY