EKONOMISTKI NAGRODZONE

Podczas II etapu „Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych”, który został przeprowadzony 19 marca 2021r. w formie zdalnej, czyli testu on-line, naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Magdalena Dąbkowska z klasy 4TE, Karolina Bakuła z klasy 3 TE oraz Klaudia Bednarczyk z klasy 2AH.

W olimpiadzie, na etapie wojewódzkim, w którym wzięło udział 21 zespołów z województwa mazowieckiego, nasze uczennice zajęły III miejsce.

Sukces uczennic z klas ekonomicznych został doceniony i zauważony, zarówno w mediach lokalnych, jak też na forum naszej społeczności szkolnej.

W dniu 9 kwietnia 2021 r. ekonomistki otrzymały gratulacje od Pani Dyrektor Barbary Stepnowskiej, która wręczyła uczennicom dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy kolejnych sukcesów w następnej edycji olimpiady.

Składam serdeczne podziękowania dla Pani Anety Kokosza koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji z Oddziału ZUS w Płocku, za współpracę i wsparcie, a także zaangażowanie oraz poświęcony czas w trakcie realizacji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.

W realizację VII edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” zaangażowani byli nauczyciele Zespołu Przedmiotów Ekonomicznych:

Małgorzata Złotkowska, Joanna Skarzyńska oraz Barbara Parzych.

Mimo trudnych okoliczności dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza młodzież przyswoiła wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych, która z pewnością zaowocuje w dorosłym życiu. Dzięki temu młodzi ludzie będą podejmować decyzje, zarówno zawodowe jak i życiowe, bardziej świadomie.

Barbara Parzych

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

WYCINANKA WIELKANOCNA

W SPISIE POWSZECHNYM TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE