PODZIĘKOWANIE DLA MATURZYSTÓW

W imieniu Dyrekcji Szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie z życie sportowe szkoły, sportową walkę oraz za godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych.

Chcielibyśmy wyróżnić i nagrodzić pamiątkową statuetką następujące osoby:

4TG

Kowalczyk Wiktoria, Kwiatkowski Bartek, Mizerek Jakub, Marchewka Konrad

4 TG1

Majkowski Daniel, Nurczyk Michał, Żebrowski Juliusz, Dudek Mateusz, Dudziec Jakub, Grajko Tyberiusz

4 TO

Jakubiak Patryk, Turek Anna

4 HS

Skierkowski Kacper, Zięba Aleksandra, Drężek Bogumiła

4 TE

Dumała Anita

Małgorzata Litwa

PODZIĘKOWANIA DLA SPÓŁDZIELCÓW

Podczas zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych, zarząd Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” wraz z opiekunami, podziękowali spółdzielcom z klasy 4 Technikum ekonomicznego za współpracę oraz zaangażowanie w działalność na rzecz spółdzielni.

Szczególne podziękowania składamy członkom zarządu: Izabeli Koper -prezes, Julicie Marczak – wiceprezes oraz Klaudii Gutowskiej– sekretarz.

Niech kompetencje zdobyte w spółdzielni zaowocują w życiu zawodowym. Życzymy Wam sukcesów na maturze oraz spełniania marzeń.

Barbara Parzych

LEKCJE z ZUS

22 kwietnia 2021 r. uczniowie z klasy 3 Technikum ekonomicznego wraz z nauczycielami przedmiotów ekonomicznych uczestniczyli w „Lekcji z ZUS”, która została przeprowadzona w formie zdalnej przez pracowników Inspektoratu ZUS w Ostrołęce, we współpracy z Odziałem w Płocku.

Podczas spotkania zostały omawiane tematy dotyczące zasiłków i emerytur wypłacanych przez ZUS, PUE ZUS – kompleksowy e-urząd oraz ubankowienie.

Barbara Parzych

PODZIĘKOWANIA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS DLA WOLONTARIUSZY

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi." św. Jan Paweł II

Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce dziękuję Wolontariuszkom i Wolontariuszom z klas maturalnych za udział w organizowanych akcjach wolontariatu, za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra i za bezinteresowną pomoc.

Szkolne Koło Caritas ZSZ Nr 4 w Ostrołęce

Agnieszka Sikorska ks. Marek Spiżewski

WRĘCZENIE NAGRÓD "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA"

WRĘCZENIE NAGRÓD ZA PROJEKT "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA" EROS, FILIA I AGAPE - O MIŁOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W NASZEJ CZWÓRCE

30 kwietnia 2021 r. w naszej Czwórce nastąpiło nagrodzenie uczestników projektu Caritas.

1. miejsce zajęła Julita Gąska z klasy 2G1.

2. miejsce zajął Rafał Ziemak z klasy 4KC.

3. miejsce zajęła Katarzyna Ruszczyk z klasy 4KC.

4. miejsce zajęła Karolina Bakuła z klasy 3A.

5. miejsce zajęła Daria Jachimczyk z klasy 2G.

6. miejsce zajęła Milena Brzóska z klasy 4R. ​

7. miejsce zajęła Julia Karczewska z klasy 1G.

Składamy Im najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy:

Szkolne Koło Caritas ZSZ Nr 4 w Ostrołęce,