OGŁOSZENIE EGZAMIN ZAWODOWY

Uprzejmie przypominam, że deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji letniej 2019 uczniowie /absolwenci powinni złożyć do 18 lutego 2019 roku.

Adam Zienkiewicz

KURSY

OGŁOSZENIE

W naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019 zbieramy plastikowe zakrętki dla Michasia . Zakrętki można wrzucać do kartonu, który stoi na I piętrze obok gabinetu P. Pielęgniarki Szkolnej. Wszystkim z góry dziękujemy za dobre serce za wrzucone zakrętki do kartonu.

Opiekunowie akcji: Szkolne KPC:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

i Wolontariat :M.Złotkowska

ZAPROSZENIE ABSOLWENTÓW

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Społeczność Uczniowska Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce mają zaszczyt zaprosić Sz.P. Absolwentów i byłych pracowników szkoły na Dzień Otwarty Szkoły z okazji Jubileuszu 50-lecia, który odbędzie się 16 listopada 2018r. w godzinach 16.00-18.00.

Proponujemy spotkanie w sali gimnastycznej szkoły przy ul. Traugutta 10.

Być może spotkasz swojego wychowawcę lub kolegów?

Począwszy od 16.20 (co 20 minut) będzie czekał Szkolny Przewodnik, który pokaże budynek i opowie o szkole.

Zapraszamy!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 25 LISTOPAD 2018r.

Wolontariusze z SK PCK i Wolontariatu zbierają pluszowe Misie i gry edukacyjne dla przedszkolaków: Niepublicznego Przedszkola ”Bajkowe Przedszkole” w Ostrołęce.

Akcja potrwa od 29.10.2018r. do 20.11.2018r. Osoby chętne, które chcą podarować misie i gry edukacyjne mogą przynosić i wkładać do pudełka, które będzie stało na stoliku I p. obok gabinetu P. szkolnej pielęgniarki. Wszystkim z góry darczyńcom dziękujemy.

Opiekunowie Akcji:

SK PCK: Barbara Zaborowska