ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH.

W naszej szkole w dniach od 16.12.2019r do 30.03.2020r odbędzie się zbiórka makulatury i butelek PET. Patronat nad konkursem sprawuje Urząd Miasta Ostrołęki Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Surowce należy przynosić do opiekunów konkursu

p. M Zalewskiej, p. B Zaborowskiej, p. E Zabielskiej i p. H Kozikowskiej.

INFORMACJA WSPARCIE PEDAGOGICZNE

NADZWYCZAJNE ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ

Uprzejmie informuję, że dnia 29 lipca o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika odbędzie się nadzwyczajne zebranie Rady Pedagogicznej.

Porządek zebrania:

1. Wyrażenie opinii w sprawie zamiaru powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce Pani Bożenie Krystynie Kądewicz.

2. Sprawy różne.

Obecność obowiązkowa

Wicedyrektor Barbara Stepnowska

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych odbędzie się 29 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 16.00 w budynku ZSZ Nr 4 w Ostrołęce (ul.Traugutta 10).

Adam Zienkiewicz

OGŁOSZENIE !!!!!

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie

W naszej szkole Szkolne Koło PCK od 01.03.2019 do 31.05.2019 organizuje charytatywną akcja „GÓRA GROSZA” w dwóch budynkach szkoły na Traugutta i Parkowej na I piętrach będzie pojemnik wystawiony do którego można wrzucać monety. Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i z góry dziękujemy.

„ …Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę…..”

Opiekunowie Akcji SK PCK:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

...  ...