WYRÓŻNIENIE DLA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "EKONOMIK"

 

  

 

WYCIECZKA DO KRAKOWA "S.U. EKONOMIK"
  

W dniach 24-26 listopada bieżącego roku uczennice z klasy 2 TE: Daria Karczewska, Natalia Prusińska i Klaudia Zadroga wraz opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Panią Barbarą Parzych wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wycieczki było wzięcie udziału w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich, podczas którego m.in. zostały ogłoszone wyniki konkursu: „ Na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej”.

 

Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza spółdzielnia otrzymała dyplom z wyróżnieniem. W trakcie obrad Sejmiku członkowie naszej spółdzielni tj. Daria Karczewska, Natalia Prusińska oraz Klaudia Zadroga przedstawiły prezentację, w której została pokazana działalność prowadzona przez Spółdzielnię Uczniowską „EKONOMIK”.

 

Podczas wycieczki skorzystaliśmy z okazji i postanowiliśmy wybrać się na spacer po tym pięknym mieście, a także poza zwiedzaniem znaleźliśmy również czas na wiele innych atrakcji.

 

Należy zaznaczyć, iż na stronach lokalnej prasy tj. „Dziennik Polski” w dniu 27 listopada został tym wydarzeniom poświęcony specjalny dodatek, w którym zostali przedstawieni uczestnicy oraz finaliści konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszą spółdzielnię uczniowską w kraju.

Barbara Parzych 

 

WYCIECZKA "EKONOMIK"
    

W dniu 3 października br. członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” z klas: 2 TE, 2HS, 3TE, 3HS oraz 4HS wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę, która stanowiła nagrodę za pracę na rzecz spółdzielni.

 

Wspólnie spędziliśmy czas w MIKOŁAJKACH korzystając z różnych atrakcji m.in. w Parku Wodnym Tropikana – Hotel Gołębiewski, spacer po Mikołajkach oraz konsumpcja obiadu w restauracji „MAGIA SMAKU”. Wycieczka była czasem relaksu, integracji spółdzielców oraz pogłębianiem naszych relacji.

 

Wszystkim spółdzielcom dziękujemy za współpracę i ogromne zaangażowanie.

 

Barbara Parzych 

 

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI
   

Członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” z klasy III TE w dniu 25.09.2017 r. wybrali się na spotkanie z przedszkolakami.

 

Kolejny raz odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 w celu kontynuacji podjętych działań o charakterze wolontaryjnym - czytanie ulubionych bajek oraz wspólna zabawa.

 

Do grupy „KRASNOLUDKÓW” wybrały się: Aleksandra Koziatek oraz Dominika Piórkowska.

Z grupą „MUCHOMORKÓW” spotkały się Klaudia Grzyb i Patrycja Drężek.

W grupie „BIEDRONEK” bawiły się Patrycja Miecznikowskiej, Patrycja Ejzemberg, a także Amelia Zyśk.

W grupie „SŁONECZEK” ulubione bajki z dzieciństwa czytali: Hubert Kabacik, Patryk Olszewskiego oraz Błażej Dąbkowski.

Grupę „NUTKI” odwiedziły: Katarzyna Brzozowska, Angelika Nurczyk oraz Hania Pajka.

 

Serdecznie dziękuję niezawodnej młodzieży za zaangażowanie i bezinteresowne działania, które dają nam wiele satysfakcji.

Barbara Parzych

Walne Zgromadzenie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”.
   

W dniu 11 września bieżącego roku szkolnego odbyło się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”. Podczas Walnego Zgromadzenia wyłoniliśmy organy spółdzielni:

Zarząd, Radę Nadzorczą oraz Komisję Rewizyjną.

 

W obecności Pani Dyrektor Anny Przygody – Majewskiej opiekunowie zapoznali członków spółdzielni z Planem Pracy na rok szkolny 2016/2017. Podjęto również stosowne uchwały.

 

W sprawach różnych poruszony został temat wycieczki, która ma być nagrodą dla spółdzielców za współpracę oraz zaangażowanie w różne przedsięwzięcia realizowane w ramach działalności spółdzielni.

Barbara Parzych

 

 

  

 

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl