UROCZYSTA WIGILIA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniu 19 grudnia 2018 roku członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” wraz z Zarządem oraz opiekunami zorganizowali uroczystą wigilię. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Stanisław Szatanek - Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Pan Wiesław Szczubełek – Prezes PSS Społem, Pan Kazimierz Parszewski, Pani Małgorzata Lelujka oraz zespół kierowniczy szkoły na czele z Panią Dyrektor Anną Przygoda – Majewską.

 

Była to świetna okazja do złożenia świątecznych i zarazem noworocznych życzeń, wspólnej modlitwy oraz śpiewu kolęd. Młodzi spółdzielcy mieli możliwość poznania i nawiązania kontaktu z przedstawicielami „spółdzielni dorosłych”.

 

W ten sposób tradycyjnie rozpoczęliśmy świętowanie związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję młodzieży za pomoc w przygotowaniach do wigilii, a zwłaszcza za czynności dekoracyjne oraz piękne uczestnictwo w modlitwie i śpiewie kolęd.

Barbara Parzych

OGÓLNOPOLSKI SEJMIK SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKICH w KRAKOWIE
  

W dniu 17 listopada br. uczennice klasy III TE w ramach działalności Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” wraz z nauczycielem Panią Barbarą Zatryb ,wzięły udział w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich w Krakowie. Tematyką spotkania była realizacja działań podejmowanych w zakresie promocji i wspierania spółdzielczości uczniowskiej w Polsce w 2018r., a także ogłoszenie wyników konkursu „ Na najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju.” Spośród spółdzielni uczniowskich przystępujących do konkursu, nasza spółdzielnia została wyróżniona i otrzymała nagrodę w postaci drukarki laserowej.

 

Barbara Zatryb 

DYPLOMY

    

Walne Zgromadzenie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK"
   

W dniu 12.09.2018 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”.

 

Obradom przewodniczył Hubert Kabacik uczeń klasy IV Technikum ekonomicznego.

 

Podczas Walnego Zgromadzenia opiekunowie Spółdzielni Uczniowskiej Panie: Barbara Parzych i Małgorzata Święcicka przedstawiły spółdzielcom Plan Pracy na rok szkolny 2018/2019.

 

W głosowaniu jawnym wyłonione zostały organy spółdzielni: Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Komisja Rewizyjna.

 

Przyjęto również nowych członków spółdzielni z klas: I HS, II TE oraz III Te. Pani Dyrektor Anna Przygoda Majewska zachęcała do korzystania z różnych form aktywności w ramach pracy na rzecz Spółdzielni celem zdobywania niezbędnych doświadczeń oraz umiejętności, które są przydatne w przyszłości podczas wejścia w na rynek pracy.

 

Życzymy spółdzielcom powodzenia w zdobywaniu nowych doświadczeń, a także dużo satysfakcji z samorealizacji.  

Barbara Parzych

SAMORZĄDOWA GALA UCZNIOWSKA
   

W środę 20 czerwca2018 r. w naszym mieście ,w OCK, miała miejsce uroczysta XI SAMORZĄDOWA GALA UCZNIOWSKA. Był to wyjątkowy dzień zwłaszcza dla wyróżnionych uczennic z klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego.

 

Patrycja Miecznikowska otrzymała LIST GRATULACYJNY od Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz OSTROŁĘCKI LAUR OŚWIATY 2018 i okolicznościowy medal ma „100-lecie Niepodległości Polski”. Patrycji Miecznikowskiej przyznano wyróżnienie w kategorii: „najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcowo rocznej w szkole”.

 

Katarzyna Brzozowska PREZES SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK” również otrzymała wyróżnienie w postaci LISTU GRATULACYJNEGO od Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz OSTROŁĘCKI LAUR OŚWIATY 2018 i okolicznościowy medal ma „100-lecie Niepodległości Polski” w kategorii: „wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze działalności społecznej”.

 

Wychowawca Pani Barbara Parzych wraz z Panią Dyrektor Anną Przygoda-Majewską oraz rodzicami wyróżnionych uczennic z ogromną dumą i radością uczestniczyli w XI SAMORZĄDOWEJ GALI UCZNIOWSKIEJ.

 

Docenionym uczennicom składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów, a także wytrwałości, w dążeniu do realizacji marzeń i związanych z nimi planów, na drodze zawodowej.

 

   

wychowawca Barbara Parzych

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl