OLIMPIADA Z ZUS

 

Projekt realizowany w ramach Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” 

 

Zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań do Olimpiady z ZUS był etap szkolny tejże olimpiady, który odbył się w naszej szkole 27.11.2017r.

 

W olimpiadzie z zakresu ubezpieczeń społecznych wzięli udział uczniowie z klasy III i IV TECHNIKUM EKONOMICZNEGO.

 

Najlepsze wyniki uzyskały następujące uczennice:

Milena Szymczyk klasa 4TE – I miejsce,

Martyna Świderek klasa 4TE oraz Paulina Kowalczyk klasa 4TE - II Miejsce

 

Organizacją oraz przeprowadzeniem Olimpiady ZUS, a także sprawdzaniem prac konkursowych zajęła się komisja w składzie: Małgorzta Złotkowska, Barbara Parzych, Joanna Skarzyńska i Barbara Zatryb.

 

Serdecznie gratulujemy młodzieży, która chętnie pogłębia swoją wiedzę nt. ubezpieczeń społecznych oraz życzymy dalszych sukcesów na ścieżkach ich zawodowego rozwoju.

Barbara Parzych

UROCZYSTA WIGILIA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”
   

W dniu 20 grudnia 2017r. odbyła się uroczysta wigilia Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” , na którą przybyli zaproszeni goście m.in.: Kazimierz Parszewski, Ireneusz Żuchowski, Wiesław Szczubełek oraz zespół kierowniczy szkoły.

 

Młodzi spółdzielcy przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne, zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną oraz dekorację sali i stołu świątecznego. Katarzyna Brzozowska wraz z Julią Gwiazdą prowadziły część oficjalną wigilii. Nie zabrakło pięknych życzeń oraz refleksji podczas rozmów przy wigilijnym stole.

 

Barbara Parzych

 

 

WYRÓŻNIENIE DLA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "EKONOMIK"

 

  

 

WYCIECZKA DO KRAKOWA "S.U. EKONOMIK"
  

W dniach 24-26 listopada bieżącego roku uczennice z klasy 2 TE: Daria Karczewska, Natalia Prusińska i Klaudia Zadroga wraz opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Panią Barbarą Parzych wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wycieczki było wzięcie udziału w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich, podczas którego m.in. zostały ogłoszone wyniki konkursu: „ Na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej”.

 

Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza spółdzielnia otrzymała dyplom z wyróżnieniem. W trakcie obrad Sejmiku członkowie naszej spółdzielni tj. Daria Karczewska, Natalia Prusińska oraz Klaudia Zadroga przedstawiły prezentację, w której została pokazana działalność prowadzona przez Spółdzielnię Uczniowską „EKONOMIK”.

 

Podczas wycieczki skorzystaliśmy z okazji i postanowiliśmy wybrać się na spacer po tym pięknym mieście, a także poza zwiedzaniem znaleźliśmy również czas na wiele innych atrakcji.

 

Należy zaznaczyć, iż na stronach lokalnej prasy tj. „Dziennik Polski” w dniu 27 listopada został tym wydarzeniom poświęcony specjalny dodatek, w którym zostali przedstawieni uczestnicy oraz finaliści konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszą spółdzielnię uczniowską w kraju.

Barbara Parzych 

 

WYCIECZKA "EKONOMIK"
    

W dniu 3 października br. członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” z klas: 2 TE, 2HS, 3TE, 3HS oraz 4HS wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę, która stanowiła nagrodę za pracę na rzecz spółdzielni.

 

Wspólnie spędziliśmy czas w MIKOŁAJKACH korzystając z różnych atrakcji m.in. w Parku Wodnym Tropikana – Hotel Gołębiewski, spacer po Mikołajkach oraz konsumpcja obiadu w restauracji „MAGIA SMAKU”. Wycieczka była czasem relaksu, integracji spółdzielców oraz pogłębianiem naszych relacji.

 

Wszystkim spółdzielcom dziękujemy za współpracę i ogromne zaangażowanie.

 

Barbara Parzych 

 

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl