AKTUALNOŚCI SPÓŁDZIELNIA EKONOMIK


JUBILEUSZ 30-LECIA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”


W dniu 24 września odbyło się uroczyste Walne Zgromadzenie połączone z obchodami Jubileuszu 30-lecia Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”. Obradom przewodniczyła Aleksandra Modzelewska – członek zarządu. Podczas zebrania Robert Gadomski - przewodniczący rady nadzorczej przedstawił referat okolicznościowy „SPÓŁDZIELCZOŚĆ UCZNIOWSKA SZKOŁĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – 30 LAT SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ EKONOMIK”. W trakcie uroczystości Natalia Jaworska – prezes, przedstawiła prezentację na temat tzw. „ZASAD I WARTOŚCI SPÓŁDZIELCZYCH”. Pani Dyrektor Barbara Stepnowska wręczyła „NAGRODĘ DLA NAJBARDZIEJ AKTYWNEGO SPÓŁDZIELCY W ROKU SZKOLNYM 2024/2025”, którą otrzymała Julia Stachurska – przewodnicząca komisji rewizyjnej.

Na Jubileusz przybył Kazimierz Parszewski – założyciel i pierwszy opiekun spółdzielni oraz Robert Piątek opiekun spółdzielni w latach ubiegłych.

Został również odczytany list od Pani Żanety Cwaliny – Śliwowskiej przez Panią Małgorzatę Pędzich. Posłanka Żaneta Cwalina – Śliwowska chce "aby szkoły i władze lokalne miały realną władzę i odpowiedzialność, by kształtować system zgodnie z potrzebami społeczności”.  

Dziękujemy za docenienie naszych działań i wspólne świętowanie Jubileuszu 30-lecia Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”.  

Po uroczystości spółdzielcy wraz z opiekunami wybrali się na PIKNIK SPÓŁDZIELCZY.

Barbara Parzych

DYPLOM za udział w konkursie - "Wkład Spółdzielni Uczniowskiej w Edukację Ekonomiczną Jej Członków i Społeczności Szkolnej"


Barbara Parzych

WALNE ZGROMADZENIE SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”


W dniu 30 stycznia 2025 roku odbyło się WALNE ZGROMADZENIE SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK” o charakterze sprawozdawczym, w którym uczestniczyli spółdzielcy z klas: 2A, 3A, 4A, oraz 3S wraz z opiekunami Barbarą Parzych i Małgorzatą Święcicką oraz Panem Wicedyrektorem Adamem Zienkiewiczem.

Obradom przewodniczyła wiceprezes Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Anna Banaś uczennica z klasy 3A. 

Podczas Walnego Zgromadzenia zostały podjęte stosowne uchwały związane z prowadzoną działalnością, a także zatwierdzono roczne sprawozdanie finansowe.

Dokonano podsumowania działań podejmowanych w ramach spółdzielni w I okresie bieżącego roku szkolnego, a następnie przedyskutowane i zweryfikowane zostały zadania zaplanowane na II okres.

Pan wicedyrektor Adam Zienkiewicz podziękował wszystkim spółdzielcom oraz opiekunom za zaangażowanie i wszechstronne działania wspierające realizację stautowych zadań szkoły, które służą całej naszej społeczności. 

Barbara Parzych

KONKURS DLA EKONOMISTÓW „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”


W dniu 29 listopada 2024 r. uczniowie z klasy 5 technikum ekonomicznego przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych - etap szkolny pt. „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

SZKOLNY KOMITET KONKURSOWY powołany do zorganizowania XII edycji konkursu na rok szkolny 2024/2025

W składzie:
MAŁGORZATA ZŁOTKOWSKA - Przewodnicząca Szkolnego Komitetu Konkursowego
CZŁONKOWIE :
1. JOANNA SKARZYŃSKA
2. BARBARA PARZYCH  

wyłonił następujących 2 zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Warszawie.

SYLWIA SKORODA i MILENA KRUK  

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej . Konkurs objęty patronatem Ministra Edukacji i Nauki .

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu regionalnym.

Nagrody uczniom wręczyła Pani Wicedyrektor Elżbieta Niedźwiedzka a zostały ufundowane przez Spółdzielnię uczniowską EKONOMIK za które bardzo dziękujemy.

Złotkowska Małgorzata

KONKURS „ NAJLEPSZY KADROWY I PŁACOWY ZSZ NR 4 W OSTROŁĘCE”


W dniu 19 listopada 2024 r. uczniowie z klasy 5 technikum ekonomicznego przystąpili do konkursu na najlepszego kadrowego i płacowego w ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. Do rozwiązania mieli 40 zadań z części teoretycznej jak i praktycznej.

Komisja konkursowa w składzie:
Przewodnicząca - Małgorzata Złotkowska,
Członkowie - Joanna Skarzyńska , Barbara Parzych
wyłoniła następujących zwycięzców:
1 miejsce - SYLWIA SKORODA
2 miejsce – ALICJA STRZESZEWSKA
3 miejsce – MILENA KRUK

Małgorzata Złotkowska




2 z 15

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl