AKTUALNOŚCI SPÓŁDZIELNIA EKONOMIK

UROCZYSTA WIGILIA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniu 20 grudnia 2017r. odbyła się uroczysta wigilia Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” , na którą przybyli zaproszeni goście m.in.: Kazimierz Parszewski, Ireneusz Żuchowski, Wiesław Szczubełek oraz zespół kierowniczy szkoły.

Młodzi spółdzielcy przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne, zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną oraz dekorację sali i stołu świątecznego. Katarzyna Brzozowska wraz z Julią Gwiazdą prowadziły część oficjalną wigilii. Nie zabrakło pięknych życzeń oraz refleksji podczas rozmów przy wigilijnym stole.

Barbara Parzych

WYRÓŻNIENIE DLA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "EKONOMIK"

WYCIECZKA DO KRAKOWA "S.U. EKONOMIK"

W dniach 24-26 listopada bieżącego roku uczennice z klasy 2 TE: Daria Karczewska, Natalia Prusińska i Klaudia Zadroga wraz opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Panią Barbarą Parzych wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wycieczki było wzięcie udziału w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich, podczas którego m.in. zostały ogłoszone wyniki konkursu: „ Na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej”.

Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza spółdzielnia otrzymała dyplom z wyróżnieniem. W trakcie obrad Sejmiku członkowie naszej spółdzielni tj. Daria Karczewska, Natalia Prusińska oraz Klaudia Zadroga przedstawiły prezentację, w której została pokazana działalność prowadzona przez Spółdzielnię Uczniowską „EKONOMIK”.

Podczas wycieczki skorzystaliśmy z okazji i postanowiliśmy wybrać się na spacer po tym pięknym mieście, a także poza zwiedzaniem znaleźliśmy również czas na wiele innych atrakcji.

Należy zaznaczyć, iż na stronach lokalnej prasy tj. „Dziennik Polski” w dniu 27 listopada został tym wydarzeniom poświęcony specjalny dodatek, w którym zostali przedstawieni uczestnicy oraz finaliści konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszą spółdzielnię uczniowską w kraju.

WYCIECZKA "EKONOMIK"

W dniu 3 października br. członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” z klas: 2 TE, 2HS, 3TE, 3HS oraz 4HS wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę, która stanowiła nagrodę za pracę na rzecz spółdzielni.

Wspólnie spędziliśmy czas w MIKOŁAJKACH korzystając z różnych atrakcji m.in. w Parku Wodnym Tropikana – Hotel Gołębiewski, spacer po Mikołajkach oraz konsumpcja obiadu w restauracji „MAGIA SMAKU”. Wycieczka była czasem relaksu, integracji spółdzielców oraz pogłębianiem naszych relacji.

Wszystkim spółdzielcom dziękujemy za współpracę i ogromne zaangażowanie.

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

Członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” z klasy III TE w dniu 25.09.2017 r. wybrali się na spotkanie z przedszkolakami.

Kolejny raz odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 w celu kontynuacji podjętych działań o charakterze wolontaryjnym - czytanie ulubionych bajek oraz wspólna zabawa.

Do grupy „KRASNOLUDKÓW” wybrały się: Aleksandra Koziatek oraz Dominika Piórkowska.

Z grupą „MUCHOMORKÓW” spotkały się Klaudia Grzyb i Patrycja Drężek.

W grupie „BIEDRONEK” bawiły się Patrycja Miecznikowskiej, Patrycja Ejzemberg, a także Amelia Zyśk.

W grupie „SŁONECZEK” ulubione bajki z dzieciństwa czytali: Hubert Kabacik, Patryk Olszewskiego oraz Błażej Dąbkowski.

Grupę „NUTKI” odwiedziły: Katarzyna Brzozowska, Angelika Nurczyk oraz Hania Pajka.

Serdecznie dziękuję niezawodnej młodzieży za zaangażowanie i bezinteresowne działania, które dają nam wiele satysfakcji.